Ігор Суркіс: «Зараз важко когось запросити до «Динамо»

2023-04-09 16:07 Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс після перемоги киян над «Минаєм» відповів на запитання «ПроФутбол Digital». Ігор ... Ігор Суркіс: «Зараз важко когось запросити до «Динамо»

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс після перемоги киян над «Минаєм» відповів на запитання «ПроФутбол Digital».

Ігор Суркіс

— Приїхав підтримати команду, розібратися, що коється. Мені складно сказати, що відбувається, хлопці самі повинні налаштовуватися. Наші хлопці боронять нашу землю, а вони виходять і програють «Інгульцю». Можливо, це не відповідальність, можливо, збори не так як хотілося б були проведені. Гравці повинні розуміти, що вони грають для вболівальників, у першу чергу. «Минай» перемогли. Перший тайм був гарним. Другий — не дуже. Вони повинні грати з першої до останньої хвилини.

Хто зараз лідер в «Динамо»?

— Сидорчук, Нещерет молодий хлопець — лідер воротарського майданчика. Хлопці повинні об’єднатися. Буяльський пропустив три матчі. Він не мав когось ображати в жодному разі після фінального свистка. Зараз він вже буде грати і ми будемо додавати від матчу до матчу. Зараз важко когось запросити до «Динамо». Запросили румуна-нападника. Мірча Луческу домовився, а йому батьки не дозволили. Грають молоді хлопці. Вони повинні розуміти, що отримали шанс, бо як закінчиться війна нашою перемогою, ми знову повернемося до іноземного вектору.

Яремчук гравець із «динамівським серцем». Хотіли б бачити його в «Динамо»?

— Будемо розмовляти. Має бути в нього прагнення. Дуже хотіли б такого нападника в нашій команді. В нього складний час, але він буває в кожного футболіста. З радістю його прийняв би в «Динамо. Він дуже хороша людина. З радістю прийняв би його.

Циганков пішов з «Динамо», не попрощавшись…

— Я розумів, що він давно хотів піти. Якби не війна, був би цивілізованіший трансфер. Його агенти в перерві домовилися із «Жироною». Батько мав на нього великий вплив в цій ситуації. В фінансовому плані ми не втратили. Якщо він добре гратиме, буде проданий в топ-клуб і ми матимемо 50%. Він на виду в «Жироні» щонеділі. По ньому не було жодної пропозиції під час трансферного вікна — моя совість чиста. Буду за нього вболівати, щоб він вийшов на новий рівень. Якщо його продадуть в топ-команді команду за солідну суму — ми теж виграємо. Якщо не продадуть, то така йому й ціна, за яку ми продали.