Ліон — Ренн — 3:1. Чемпіонат Франції, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-09 16:00 9 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і ... Ліон — Ренн — 3:1. Чемпіонат Франції, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

9 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і Ренн (Франція).

Ліон - Ренн - 3:1. Чемпіонат Франції, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаЛіон - Ренн - 3:1. Чемпіонат Франції, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 30-й тур

Ліон (Франція) — Ренн (Франція) — 3:1 (0:1)
Голи: Толіссо (60), А. Лаказетт (68), Б. Баркола (79) — Гуїрі (11)

Предупредження: Б. Баркола (26), С. Кумбеді (32), Артур Театр (34), ЛМайєр (39)

Огляд матчу Ліон — Ренн:

Звіт про футбольний матч: Ліон — Ренн — Ліга 1 У захопливому поєдинку на стадіоні «Groupama» «Ліон» зумів подолати відставання в один м’яч у перерві та перемогти «Ренн» із рахунком 3:1 у матчі Ліги 1. Матч розпочався в дуже конкурентній манері, обидві сторони прагнули забити гол на самому початку. Однак на 11-й хвилині «Ренн» вийшов уперед, коли А. Гуїрі влучив у сітку воріт. «Ліон» спробував повернутися в гру, але не зміг створити явних моментів. Господарі поля отримали дві жовті картки поспіль — Б. Баркола та С. Кумбеді на 26-й і 32-й хвилинах відповідно. Ренн також отримав дві жовті картки в першому таймі — А. Теате та Л. Маджер. Перший тайм закінчився з перевагою «Ренна» в один м’яч. У другому таймі «Ліон» вийшов на поле з більшим напором і був винагороджений на 60-й хвилині, коли К. Толіссо зрівняв рахунок.

Вони продовжували чинити тиск на оборону «Ренна» і були винагороджені на 68-й хвилині, коли А. Лаказетт забив гол і вивів команду вперед. «Ренн» спробував повернутися в гру, але «Ліон» залишався надійним захисником. Ренн швидко зробив три заміни: К. Угочукву, А. Калімуендо та Ф. Таїт. Однак саме «Ліон» поставив крапку в матчі на 79-й хвилині, коли Б. Баркола забив свій перший гол у грі. Ренн зробив ще дві заміни: Б. Сантамарія та І. Салах вийшли замість Д. Дуе та Г. Дуе відповідно. У підсумку «Ліон» став заслуженим переможцем із переконливим рахунком 3:1. Ця перемога дозволила їм піднятися в рейтингу Ліги 1, тоді як «Ренн» буде розчарований своєю грою після того, як повів у рахунку в першому таймі. Загалом, це була захоплива гра у футбол із великою кількістю подій і хвилювань. «Ліон» сподівається перенести цей імпульс на наступний матч, в той час як «Ренн» буде прагнути до поліпшення результатів, щоб оговтатися від поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тулуза — Ліон, Ренн — Реймс.