Вальядолід — Мальорка — 3:3. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-09 17:00 9 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вальядолід (Іспанія) і ... Вальядолід — Мальорка — 3:3. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

9 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вальядолід (Іспанія) і Мальорка (Іспанія).

Вальядолід - Мальорка - 3:3. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаВальядолід - Мальорка - 3:3. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 28-й тур

Вальядолід (Іспанія) — Мальорка (Іспанія) — 3:3 (1:0)
Голи: Перес (33), С. Амаллах (68), Мончу (86) — В. Мурікі (53), M. Morlanes (58), В. Мурікі (90+4)

Попередження: Меса (10), Іньїго Руїс де Галаррета (38), Вальент (45+1), Лукас Роза (56), Жауме Коста (64), M. Morlanes (74), К. Ларін (90+3), Пратс (90+3)

Огляд матчу Вальядолід — Мальорка:

У захопливому матчі Ла Ліги між «Вальядолідом» і «Мальоркою» на стадіоні «Естадіо Муніципаль Хосе Зоррілья» розгорнулося захоплююче футбольне дійство. Оскільки обидві команди вийшли на гру з бажанням довести свою правоту, на глядачів очікувало захоплююче протистояння. На початку гри гравець «Вальядоліда» Р. Меса отримав жовту картку за фол. Однак, незважаючи на невдачу, господарям вдалося вийти вперед на 33-й хвилині матчу завдяки голу К. Переса.

Мальорка проявила стійкість у другому таймі та зрівняла рахунок на 53-й хвилині завдяки голу В. Муріки. На 56-й хвилині гравець «Вальядоліда» Л. Роса отримав жовту картку, чинячи тиск на свою команду. Мальорка скористалася цим і через дві хвилини повела в рахунку завдяки голу М. Морланеса. Тренер «Вальядоліда» відреагував на ситуацію та зробив три заміни впродовж двох хвилин, ввівши у гру свіжі сили, щоб допомогти своїй команді використати крихкість оборони «Мальорки». Ці дії принесли свої плоди: на 68-й хвилині С. Амалла забив гол, знову зрівнявши рахунок. На 74-й хвилині М. Морланес був замінений на К. Греньє. Греньє, але команда гостей продовжувала нагнітати обстановку і шукати перемогу. Однак «Вальядолід» завдав нового удару, коли Мончу забив на 86-й хвилині. У міру наближення до кінця гри напруга наростала, і обидві команди отримали жовті картки. Однак справжня драма сталася в компенсований час, коли у ворота «Мальорки» було призначено пенальті. В. Мурікі був замінений на А. Пратса, який спокійно відправив у ворота «Мальорки». Пратса, який спокійно відправив м’яч у сітку воріт і приніс «Мальорці» цінне очко. Загалом, це була захоплива зустріч, обидві команди продемонстрували неабияку рішучість і майстерність. У підсумку нічия стала справедливим результатом, і обидві команди вирушать додому з гордо піднятою головою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Вальядолід, Сельта — Мальорка.