Лідс — Кр-л Пелас — 1:5. Чемпіонат Англії, 30 тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-09 18:00 9 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лідс (Англія) та ... Лідс — Кр-л Пелас — 1:5. Чемпіонат Англії, 30 тур. Огляд матчу, статистика

9 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лідс (Англія) та Кр-л Пелас (Лондон).

Лідс – Кр-л Пелас – 1:5. Чемпіонат Англії, 30 тур. Огляд матчу, статистикаЛідс – Кр-л Пелас – 1:5. Чемпіонат Англії, 30 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 30-й тур

Лідс (Англія) — Кр-л Пелас (Лондон) — 1:5 (1:1)
Голи: P. Bamford (21) — М. Геї (45+1), Дж. Айю (53), Е. Ез (55), Одсон Едуард (69), Дж. Айю (77)

Попередження: Фірпо (44), Джоел Уорд (50), Ст Маккенні (86), Ст Гнонто (90+1)

Огляд матчу Лідс — Кр-л Пелас:

Матч Прем’єр-ліги між командами «Лідс» та «Крістал Пелас» був захоплюючим від початку до кінця, обидві команди показали гарну боротьбу. Матч проходив на стадіоні «Елланд Роуд», і господарі поля — команда «Лідс» — прагнули здобути важливу перемогу. Матч почався захоплюючим, і на 21-й хвилині «Лідс» вийшов уперед. П. Бемфорд відправив м’яч у сітку воріт після чудової гри команди «Лідс». Однак їхня радість була недовгою, тому що перед самою перервою Дж. Фірпо отримав жовту картку. До свистка на перерву «Крістал Пелас» зрівняв рахунок завдяки голу М. Гуехі на 45-й хвилині. Перший тайм закінчився з рівним рахунком 1:1. Але другий тайм став зовсім іншою історією: «Крістал Пелас» вийшов на поле з новими силами та продемонстрував домінуючу гру.

Дж. Айю забив на 53-й хвилині, потім Е. Езе на 55-й хвилині та О. Едуард на 69-й хвилині. Здавалося, що команда «Лідс» зменшила оберти, і «Крістал Пелас» скористався цим. Під час матчу обидві команди зробили низку замін. Лідс випустив на поле Л. Сіністерру, Б. Ааронсона, Р. Крістенсена та Г. Раттера, а Крістал Пелас — Й. Шлуппа, К. Дукуре, Л. Міливоєвича та Ж. Матету. За рахунок 4:1 на свою користь «Крістал Пелас» оформив перемогу голом Дж. Айю на 77-й хвилині. Підсумковий рахунок матчу — 1:5 на користь «Крістал Пелас», у складі яких відзначилися О. Едуард, Ж. Айю та Ж. Гуехі. Команда «Лідс» буде розчарована результатом, оскільки сподівалася на позитивний результат у цьому матчі. Проте «Крістал Пелас» буде задоволений своєю домінуючою грою та цінними трьома очками.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лідс — Ліверпуль, Саутгемптон — Кр-л Пелас.