Реймс — Брест — 1:1. Чемпіонат Франції, 30 тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-09 18:08 9 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) та ... Реймс — Брест — 1:1. Чемпіонат Франції, 30 тур. Огляд матчу, статистика

9 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) та Брест (Франція).

Реймс – Брест – 1:1. Чемпіонат Франції, 30 тур. Огляд матчу, статистикаРеймс – Брест – 1:1. Чемпіонат Франції, 30 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 30-й тур

Реймс (Франція) — Брест (Франція) — 1:1 (0:1)
Голи: Ф. Балогун (90) — П’єр Ліс Мелу (6)

Попередження: Лала (90+3)

Огляд матчу Реймс — Брест:

Нещодавній матч між Реймсом та Стад Брестуа 29 у Лізі 1 був захоплюючим поєдинком, який тримав уболівальників у напрузі. Матч проходив на стадіоні Stade Auguste-Delaune II, і хоча він закінчився внічию 1:1, це була американська гірка емоцій, яка змусила вболівальників як удома, так і в гостях з нетерпінням чекати на фінальний свисток. Стад Брестуа 29″ розпочав гру впевнено, півзахисник П’єр Ліс-Мелу забив на 6-й хвилині, забезпечивши своїй команді перевагу перед перервою. Однак у другому таймі «Реймс» вийшов на поле, щоб довести свою правоту, і менеджер Давид Гійон зробив кілька тактичних. замін, щоб спробувати переламати хід гри на свою користь.На 65-й хвилині Гійон випустив М. ван Бергена замість А. Фліпса і Ж. Кахусте замість М. Маоліди.Обидві заміни, схоже, спрацювали, оскільки Реймс почав демонструвати ознаки домінування чинячи тиск на Стад Брестуа 29. Однак незабаром «Стад Брестуа 29» зробив власні зміни: С. Муні вийшов замість Р. Дель Кастільо, а М. Камара замінив Н. Фадігу.

Потім «Реймс» зробив ще дві заміни, випустивши на 76-й хвилині Т. Фоке та М. Мунеці замість М. Бусі та К. Сірхуїса. Незабаром була третя заміна на 81-й хвилині: Т. Де Смет замінив А. Зенелі. Stade Brestois 29 зробив третю заміну на 83-й хвилині: Ж. Ле Дуарон замінив Х. Манетті. Реймс продовжував насідати, і на останніх хвилинах гри було призначено пенальті. Ф. Балогун вийшов на ударну позицію і спокійно пробив повз воротаря Stade Brestois 29, забезпечивши своїй команді нічию. Однак драма на цьому не закінчилася: на 90-й хвилині «Стад Брестуа 29» ввів у гру Б. Локко замість Ж. Дюверне, а невдовзі після цього жовту картку отримав К. Лала. Незважаючи на пізній ажіотаж, матч закінчився внічию 1:1, обидві команди заробили за очком у боротьбі за славу в Лізі 1. Загалом матч був наполегливою боротьбою двох рівних команд, обидві сторони продемонстрували вражаючі навички та рішучість. Хоча «Стад Брестуа 29» може почуватися скривдженим після пропущеного пенальті, вони можуть втішитися тим, що заробили важливе очко далеко від дому. Реймс, тим часом, буде задоволений своєю грою у другому таймі та намагатиметься розвинути її у майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ренн — Реймс, Брест — Ніцца.