Боруссія М — Вольфсбург — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 27 тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-09 18:30 9 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) ... Боруссія М — Вольфсбург — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 27 тур. Огляд матчу, статистика

9 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) та Вольфсбург (Німеччина).

Боруссія М – Вольфсбург – 2:0. Чемпіонат Німеччини, 27 тур. Огляд матчу, статистикаБоруссія М – Вольфсбург – 2:0. Чемпіонат Німеччини, 27 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 27-й тур

Боруссія М (Менхенгладбах) — Вольфсбург (Німеччина) — 2:0 (1:0)
Голи: N. Ngoumou (34), Тюрам (63)

Попередження: М. Лакруа (52)

Огляд матчу Боруссія М — Вольфсбург:

Монхенгладбахська «Борусія» приймала «Вольфсбург» у довгоочікуваному матчі. Гра проходила на стадіоні «Стадіон ім. Боруссія-Парк» та була частиною Бундесліги. Гра почалася із захоплюючого моменту, коли гравець «Вольфсбурга» О. Мармуш забив гол, але його скасували через офсайд. Боруссія Монхенгладбах швидко взяла гру під свій контроль і Н. Нгуму забив гол на 34-й хвилині, забезпечивши своїй команді перевагу. У другому таймі «Вольфсбург» спробував відігратись, але не зміг пробити оборону суперника. Їхній гравець М. Лакруа отримав жовту картку на 52-й хвилині. Після цього на 59-й хвилині команда зробила дві заміни: у гру вступили Ю. Герхардт та К. Паредес.

Монхенгладбахська «Борусія», навпаки, збільшила свою перевагу на 63-й хвилині завдяки голу Турама. На 69-й хвилині вони зробили дві заміни, замінивши Х. Вольфа та Й. Хофманна на Н. Нгуму та Л. Штіндля. Вольфсбург зробив третю заміну на 71-й хвилині, замінивши О. Мармуша на Я. Вінда. На 76-й хвилині монхенгладбахська «Борусія» також зробила заміну: Дж. Скаллі вийшов замість С. Лайнера. Вольфсбург зробив останню заміну на 81-й хвилині, замінивши К. Фішера на Ж. Гілавоги. На момент закінчення матчу рахунок залишився 2:0 на користь монхенгладбахської «Борусії». Це означало, що вони здобули найважливішу перемогу в Бундеслізі. На 90-й хвилині монхенгладбахська «Борусія» зробила дві останні заміни: А. Плеа та Ф. Нойхаус вийшли замість Л. Нетца та М. Фрідріха відповідно. Загалом, це був захоплюючий матч, у якому монхенгладбахська «Борусія» здобула гору.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Айнтрахт — Боруссія М, Вольфсбург — Байєр.