Бетіс — Кадіс — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 28 тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-09 19:15 9 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) та ... Бетіс — Кадіс — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 28 тур. Огляд матчу, статистика

9 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) та Кадіс (Іспанія).

Бетіс – Кадіс – 0:2. Чемпіонат Іспанії, 28 тур. Огляд матчу, статистикаБетіс – Кадіс – 0:2. Чемпіонат Іспанії, 28 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 28-й тур

Бетіс (Севілья) — Кадіс (Іспанія) — 0:2 (0:0)
Голи: Рубен Алькарас (53), Рамос де ла Флор (59)

Попередження: Феде Сан Еметеріо (43), А. Перес (44), Собрино (45+2), Вільям Карвалью (51), Juan Miranda (52), Марі (65)

Огляд матчу Бетіс — Кадіс:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги «Реал Бетіс» зустрівся з «Кадісом» на стадіоні «Беніто Вільямарін». Перша половина гри пройшла у напруженій боротьбі, жодній із команд не вдалося вийти з глухого кута. Однак у другому таймі відбулася низка подій, які зрештою вирішили результат матчу. На 22-й хвилині «Реал Бетіс» вирішив зробити першу заміну, випустивши Г. Пеццеллу замість Е. Гонсалеса. Матч продовжувався у напруженій боротьбі, але на 38-й хвилині саме «Реал Бетіс» опинився у меншості, коли С. Каналес отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох на полі. Кадіс спробував використати цю перевагу і почав чинити більший тиск на оборону «Реал Бетіса». На 43-й хвилині Ф. Сан-Еметеріо отримав жовту картку, а ще за хвилину А. Перес з «Реал Бетіса» був вилучений. Напруга між двома командами стала очевидною, коли інший гравець «Кадіса», Р.Собріно, отримав жовту картку у перерві. Коли команди повернулися на другий тайм, «Реал Бетіс» зробив ще одну заміну, випустивши Луїса Енріке замість Б. Іглесіаса. Проте їхні неприємності продовжилися: В. Карвальо та Х. Міранда отримали жовті картки поспіль на 51-й та 52-й хвилинах відповідно.

Кадіс, нарешті, знайшов прорив, на який так чекав, на 53-й хвилині, коли було призначено пенальті. Р. Алькарас спокійно реалізував пенальті, вивівши свою команду вперед. Реал Бетіс спробував відігратися і невдовзі зробив третю заміну у матчі, замінивши Родрі на Хуанмі. Проте їхні надії врятувати хоч щось у цій грі зазнали ще одного удару на 59-й хвилині, коли С. Рамос забив гол, збільшивши перевагу «Кадіса». Ситуація ставала дедалі гіршою для «Реал Бетіс», коли О. Руїбаль отримав червону картку на 60-й хвилині, залишивши на полі всього дев’ять осіб. Кадіс ввів у гру три свіжі пари ніг, замінивши І. Алехо, Х. Мере та А. Фернандеса на Р. Собрино, Фалі та Ф. Сан-Еметеріо. Реал Бетіс зробив дві швидкі заміни: Хоакін вийшов замість В. Карвальо, а Абнер замінив Х. Міранду на 65-й хвилині. Проте останнє слово у матчі залишилося за «Кадісом»: Р. Марті вийшов замість К. Рамоса на 82-й хвилині, а С. Гвардіола замінив А. Негредо на 90-й хвилині. Коли пролунав фінальний свисток, саме «Кадіс» вийшов переможцем, обігравши «Реал Бетіс» із рахунком 2:0. Матч був сповнений драматизму, обидві команди показали енергійну гру, незважаючи на різні невдачі, з якими вони стикалися протягом усього матчу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бетіс — Еспаньйол, Кадіс — Реал.