Нант — Монако — 2:2. Чемпіонат Франції, 30 тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-09 20:05 9 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) та ... Нант — Монако — 2:2. Чемпіонат Франції, 30 тур. Огляд матчу, статистика

9 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) та Монако (Франція).

Нант – Монако – 2:2. Чемпіонат Франції, 30 тур. Огляд матчу, статистикаНант – Монако – 2:2. Чемпіонат Франції, 30 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 30-й тур

Нант (Франція) — Монако (Франція) — 2:2 (0:2)
Голи: Мостафа Мохамед (65), Л. Блас (78) — Дісасі (21), Еліот Матасо (30)

Попередження: Андрій Джіротто (56), Себастьян Корчіа (62), Л. Блас (79), К. Волланд (87)

Огляд матчу Нант — Монако:

Матч між «Нантом» та «Монако» на «Стад де ла Божуар — Луї Фонтено» був захоплюючою та непередбачуваною грою у футбол. Рахунок 0:2 у перерві говорив про те, що «Монако» контролює перебіг гри, але «Нант» мав інші ідеї. Монако почав потужно: на 21-й хвилині гол забив А. Дісазі, а дев’ять хвилин потому Е. Матазо подвоїв перевагу.

Нант важко входив у гру, і ситуація для господарів виглядала нерадісною. Однак у другому таймі «Нант» знову пожвавішав. Мостафа Мохамед вийшов на заміну на 59-й хвилині і одразу ж справив ефект, забивши перший гол «Нанта» на 65-й хвилині. Монако зробив першу заміну на 70-й хвилині, замінивши Е. Бен Сегіра на К. Воланда, але не зміг утримати перевагу. Нант продовжував тиснути, і Л. Блас вийшов на заміну на 59 хвилині, а на 78 хвилині забив рівний рахунок. Блас також отримав жовту картку на 79-й хвилині, але «Нант» продовжував насідати і на 85-й хвилині Мостафа Мохамед не зарахував гол через офсайд. Монако зробив кілька замін у спробі переламати хід гри на свою користь, але було замало і запізно. Гра закінчилася внічию 2:2, обидві команди заробили за очки. Цей матч був частиною Ligue 1, однією з найкращих футбольних ліг Франції, і він продемонстрував майстерність та рішучість обох команд. Гравці показали сильну гру, а глядачі стали свідками захоплюючого футболу. Саме такі ігри змушують уболівальників повертатися на стадіони, аби підтримати свої команди та побачити магію футболу у дії.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Осер — Нант, Монако — Лор’ян.