Ліверпуль — Арсенал — 2:2. Чемпіонат Англії, 30 тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-09 20:30 9 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) та ... Ліверпуль — Арсенал — 2:2. Чемпіонат Англії, 30 тур. Огляд матчу, статистика

9 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) та Арсенал (Лондон).

Ліверпуль – Арсенал – 2:2. Чемпіонат Англії, 30 тур. Огляд матчу, статистикаЛіверпуль – Арсенал – 2:2. Чемпіонат Англії, 30 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 30-й тур

Ліверпуль (Англія) — Арсенал (Лондон) — 2:2 (1:2)
Голи: Мохамед Салах (42), Роберто Фірміно (87) — Габріель Мартінеллі (8), Жезус (28)

Попередження: Уайт (23), ван Дейк (31), Джака (41), Трент Олександр-Арнольд (41), А. Робертсон (45+5), A. Ramsdale (53), Фабіньо (55), Б. Сака (84) )

Огляд матчу Ліверпуль — Арсенал:

Матч Прем’єр-ліги між «Ліверпулем» та «Арсеналом» на «Анфілді» був захоплюючим і закінчився внічию 2:2. У цій грі обидві команди виклалися на повну, продемонструвавши на полі свою майстерність і рішучість. Початок матчу був вдалим для «Арсеналу», коли Габріель Мартінеллі забив перший гол уже на 8-й хвилині гри. Ліверпуль" швидко відповів своєю атакою, але захист «Арсеналу» тримався стійко. На 23-й хвилині Бен Уайт з «Арсеналу» отримав жовту картку за фол на гравці «Ліверпуля», що задало тон грі, яка мала стати дуже жорсткою. на всі зусилля «Ліверпуля», саме «Арсеналу» вдалося знову потрапити у ворота суперника: Габріель Жезус забив на 28-й хвилині гри. Ліверпуль" почав чинити більший тиск на оборону «Арсеналу», і на 42-й хвилині їм нарешті вдалося прорватися вперед завдяки голу Мохамеда Салаха. Перший тайм закінчився з рахунком 1:2 на користь «Арсеналу».

Коли гра відновилася, Салах з «Ліверпуля» мав шанс зрівняти рахунок із пенальті на 52-й хвилині, але він упустив цю можливість, оскільки воротар «Арсеналу» Аарон Рамсдейл зробив героїчний сейв. Гра тривала, обидві команди викладалися на повну, але саме «Ліверпуль» зміг зрівняти рахунок на 87-й хвилині, гол забив Роберто Фірміно. Протягом усього матчу обидві команди зробили кілька замін, намагаючись змінити перебіг гри. Ліверпуль випустив Кертіса Джонса та Діого Жоту на 60-й хвилині, а потім Роберто Фірміно на 78-й хвилині. Арсенал" зробив власні заміни, випустивши Леандро Троссарда та Мартіна Одегаарда на 79-й та 80-й хвилинах відповідно. Останню заміну в матчі зробив «Арсенал», замінивши Олександра Зінченка на Кірана Тірні на 89-й хвилині. Незважаючи на напружену гру, видано шість жовтих карток: по одній отримали гравці «Ліверпуля» Вірджіл ван Дійк, Трент Олександр-Арнольд і Ендрю Робертсон, а також гравці «Арсеналу» Бен Уайт, Граніт Хака і Букайо Сака. одним очком, оскільки гра закінчилася внічию 2: 2. Це був напружений матч, який продемонстрував сильні сторони обох команд, їхні навички та прагнення перемоги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лідс — Ліверпуль, Вест Хем — Арсенал.