Микола Кухаревич відзначився ефектним голом у чемпіонаті Шотландії (ВІДЕО)

2023-04-09 21:58 Український нападник шотландського «Хайберніана» Микола Кухаревич забив черговий м’яч за свій нинішній клуб. Микола Кухаревич 21-річний ... Микола Кухаревич відзначився ефектним голом у чемпіонаті Шотландії (ВІДЕО)

Український нападник шотландського «Хайберніана» Микола Кухаревич забив черговий м’яч за свій нинішній клуб.

Микола Кухаревич

21-річний футболіст потрапив у заявку «Хайберніана» на сьогоднішній виїзний матч з «Данді Юнайтед» у чемпіонаті Шотландії, на 58-й хвилині зустрічі вийшов на заміну, а через кілька хвилин ефектним ударом зльоту відправив м’яч у «.

Чемпіонат Шотландії 31-й тур

«Данді Юнайтед» «Хайберніан» 2:1 (1:0)
Голи: Флетчер (8), Макграт (90 пін.) — КУХАРЕВИЧ (70)

Нагадаємо, в «Хайберніані» Кухаревич виступає в оренді з вересня минулого року, а трансферними правами на нього володіє французький «Труа», який придбав форварда у Львівського «Руху» влітку 2021 року.

За час виступу в «Хайберніані» Кухаревич провів за цю команду 14 матчів (10 з них він починав у стартовому складі), забивши 5 голів і віддавши 1 результативну передачу.