Хоффенхайм — Шальке — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 27 тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-09 22:30 9 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Хоффенхайм (Німеччина) та ... Хоффенхайм — Шальке — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 27 тур. Огляд матчу, статистика

9 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Хоффенхайм (Німеччина) та Шальке (Гельзенкірхен).

Хоффенхайм – Шальке – 2:0. Чемпіонат Німеччини, 27 тур. Огляд матчу, статистикаХоффенхайм – Шальке – 2:0. Чемпіонат Німеччини, 27 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 27-й тур

Хоффенхайм (Німеччина) — Шальке (Гельзенкірхен) — 2:0 (1:0)
Голи: Крал (22), Бебу (70)

Попередження: Баумгартнер (16), Д. Гейгер (40), Озан Кабак (90+4)

Огляд матчу Хоффенхайм — Шальке:

У матчі між командами «Хоффенхайм 1899» та «Шальке 04» на арені PreZero обидві команди сподівалися на перемогу в цьому матчі Бундесліги. Перший тайм розпочався з того, що 1899 року Хоффенхайм вийшов уперед, а Крістоф Баумгартнер отримав жовту картку на 16-й хвилині.

Однак саме «Шальке» пропустив перший гол у матчі, коли Алессандро Краль відправив м’яч у власні ворота на 22-й хвилині. Хоча «Шальке» зробив заміну, замінивши Тімона Увежана на Мервейла Айдіна на 36-й хвилині, домінування «Хоффенхайма 1899» у першому таймі призвело до того, що до кінця тайму господарі вели 1:0. Проте матч був далеким від завершення. На початку другого тайму «Хоффенхайм» випустив Кевіна Фогта замість Озана Кабака, ухваливши тактичне рішення на 46-й хвилині. Потім були ще дві заміни у складі «Хоффенхайма»: Андрій Крамарич був замінений на Тангі Ніанзу на 64-й хвилині, а Денніс Гайгер — на Себастьяна Руді. Шальке також зробив три заміни на 71-й хвилині: Міхаель Фрей замінив Сімона Теродде, Томас Краус вийшов замість Данні Лаца, а Тім Скарке замінив Кельвіна Топпа. Однак на 70-й хвилині «Хоффенхайм» знову опинився у сітці воріт, коли було призначено пенальті, який спокійно реалізував Іхлас Бебу. Коли до кінця гри залишалося лише кілька хвилин, «Хоффенхайм» зробив останню заміну: Умут Тохумку вийшов замість Бебу на 78-й хвилині. Шальке також зробив останню заміну: Рауль Залазар замінив Домініка Дрекслера. Флоріан Грилліч отримав жовту картку на 90-й хвилині, а час минав, а гол не забивався. У підсумку «Хофенхайм» здобув перемогу над «Шальке» з рахунком 2:0. Хоча «Шальке» спробував відігратися за допомогою замін, цього виявилося замало — «Хоффенхайм» закріпив свою перевагу над гостями у цьому матчі Бундесліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Баварія — Хоффенхайм, Шальке — Герта.