Руслан Ротань: «Череда нічиїх моральний стан підкошує. Але ми на правильному шляху»

2023-04-10 09:20 Головний тренер «Олександрії» Руслан Ротань прокоментував черговий нічийний результат своєї команди. Вчора олександрійці розійшлися миром у ... Руслан Ротань: «Череда нічиїх моральний стан підкошує. Але ми на правильному шляху»

Головний тренер «Олександрії» Руслан Ротань прокоментував черговий нічийний результат своєї команди. Вчора олександрійці розійшлися миром у домашньому матчі 20-го туру чемпіонату України з одеським «Чорноморцем» — 1:1. Це п’ята нічия «Олександрії» в останніх шести матчах.

Руслан Ротань. Фото — fco.com.ua

«Тяжко щось коментувати... Особливо з урахуванням того, що ця череда нічиїх моральний стан підкошує. Але ми повинні з цієї ситуації виходити разом. Вважаю, ми на правильному. Так, коли м’яч не йде в ворота, це прикро, це неприємно. Але в таких обставинах гартуються характер і воля до перемоги. В цих компонентах ми повинні додавати — ми повинні ще більше хотіти перемог.

А щодо самої гри, у мене претензій до команди немає, крім 20 хвилин у другому таймі. Коли ми „сіли“ на ворота. Це моя проблема, з якою треба боротися. Тому що це проблема психології команди, наслідок подібних думок: „у нас нічого не виходить, ми не змогли забити“. Мені така психологія дуже не подобається. Цю проблему треба вирішити і я буду намагатися зробити це якнайшвидше. Ти володієш м’ячем, створюєш моменти, ти настирний, агресивний, а потім раптом чи відпочиваєш, чи ховаєшся — такого бути в нас не може. На відпочинок у нас є тільки 15 хвилин перерви між таймами.

А так... Хлопці хотіли, але треба реалізовувати моменти. Особливо ті, які були у нас у другому таймі, коли ми були в більшості. Але у нас у суперниках сьогодні була дуже організована команда», — сказав Ротань після матчу з «Чорноморцем».