Петер Шмейхель: «На Мудрика було витрачено багато грошей, його наче вкрали в «Арсеналу» в останню хвилину»

2023-04-10 17:11 Легендарний голкіпер «Манчестер Юнайтед» Петер Шмейхель висловив свою думку про гру півзахисника «Челсі» Михайла Мудрика. Петер ... Петер Шмейхель: «На Мудрика було витрачено багато грошей, його наче вкрали в «Арсеналу» в останню хвилину»

Легендарний голкіпер «Манчестер Юнайтед» Петер Шмейхель висловив свою думку про гру півзахисника «Челсі» Михайла Мудрика.

Петер Шмейхель

«На Мудрика було витрачено багато грошей, а він ще не забив жодного гола. Мудрик був для мене чудовим футболістом. Я кілька разів бачив, як він грав за „Шахтар“ у Лізі чемпіонів, і він демонстрував відмінну гру.

„Челсі“ грає в іншому стилі, а Мудрик перейшов до лондонського клубу з таким цінником. Його наче вкрали в „Арсеналу“ в останню хвилину, тому навколо нього багато зовнішніх, нефутбольних проблем.

Тепер йому кажуть забивати голи, це є великий виклик. У роздягальні „Челсі“ немає гарної атмосфери, там багато гравців, які прийшли завдяки обіцянкам. Тепер вони оглядаються навколо, а їх 35. А грати можуть тільки 11, тому вони запитують, чому не грають», — цитує Шмейхеля HITC.com.