Барселона — Жирона — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 28 тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-11 00:00 10 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) та ... Барселона — Жирона — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 28 тур. Огляд матчу, статистика

10 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) та Жирона (Іспанія).

Барселона – Жирона – 0:0. Чемпіонат Іспанії, 28 тур. Огляд матчу, статистикаБарселона – Жирона – 0:0. Чемпіонат Іспанії, 28 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 28-й тур

Барселона (Іспанія) — Жирона (Іспанія) — 0:0 (0:0)

Попередження: Валентин Кастельянос (32), Стуані (77)

Огляд матчу Барселона — Жірона:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги «Барселона» та «Жирона» провели напружену зустріч, яка завершилася безгольовою нічиєю на «Камп Ноу». Незважаючи на відсутність голів, у матчі було багато подій, оскільки обидві команди продемонстрували надійну оборону. Перша половина матчу пройшла у напруженій боротьбі, обидві команди намагалися прорвати оборону один одного. Барселона більше володіла м’ячем і виглядала небезпечнішою стороною, але рішучий захист Жирони тримався стійко, і рахунок у перерві залишився 0:0. У другому таймі «Барселона» вийшла на поле з більшою енергією і вже на початку зробила заміну: Серхі Роберто вийшов замість Франка Кессі. Жирона також здійснила заміну, замінивши Брендона Гарсію на Алекса Гарсію. Однак жодна зі сторін не змогла досягти успіху.

На 60-й хвилині «Жирона» зробила ще дві заміни, випустивши Крістіана Стуані та Яна Куто. Тим часом «Барселона» випустила Ансу Фаті замість Феррана Торреса на 68-й хвилині. Жорді Альба було замінено на Рафінью на 75-й хвилині, а «Жирона» випустила Віталія Циганкова замість Рікельме на 71-й хвилині. Однак, незважаючи на зміни, рахунок так і залишився безгольовим. Жирона" отримала жовту картку за Стуані, а Кастельянос був видалений раніше в матчі. Остання заміна відбулася на 85-й хвилині: Іван Мартін вийшов замість Валері. У підсумку обом командам довелося задовольнятися одним очком. Барселона залишилася в боротьбі за чемпіонський титул, а Жірона піднялася на одне місце в турнірній таблиці.Незважаючи на відсутність голів, матч був вражаючою демонстрацією футболу з обох боків.Уболівальники на стадіоні Spotify Camp Nou, мабуть, насолоджувалися змагальним характером обох команд, незважаючи на відсутність голів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Хетафе — Барселона, Жирона — Ельче.