Бенфіка — Інтер — 0:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-04-12 00:00 11 квітня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Бенфіка (Лісабон) та Інтер (Мілан). ... Бенфіка — Інтер — 0:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

11 квітня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Бенфіка (Лісабон) та Інтер (Мілан).

Бенфіка – Інтер – 0:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистикаБенфіка – Інтер – 0:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

Ліга чемпіонів

Бенфіка (Лісабон) — Інтер (Мілан) — 0:2 (0:0)
Голи: Барелла (51), Лукаку (82)

Попередження: Антоніу Сілва (22), Брозович (50), Джеко (83)

Огляд матчу Бенфіка — Інтер:

У матчі Ліги чемпіонів УЄФА, що проходив на стадіоні «Ештадіу да Луж», «Бенфіка» у завзятій боротьбі приймала міланський «Інтер». Матч розпочався з атакуючих дій обох команд, але в першому таймі вони не змогли потрапити до воріт, і в перерві рахунок став 0:0. Другий тайм почався з того, що і «Бенфіка», і «Інтер» прагнули вийти з глухого кута, і першим вдарив «Інтер». На 51-й хвилині півзахисник «Інтера» Н. Барелла влучив у сітку воріт, вивівши свою команду вперед. Гол став блискучим моментом і надав «Інтеру» впевненості у своїх силах. Під час гри «Інтер» зробив ряд замін, випустивши таких гравців, як Е. Дзеко, Р. Лукаку та Л. Мартінес, і всі вони відіграли свою роль. На 82-й хвилині суддя призначив пенальті у ворота «Інтера», який реалізував Лукаку, збільшивши перевагу до 2:0.

Бенфіка" спробувала повернутися в гру, але захист «Інтера» вистояв, і вони не змогли забити гол. У підсумку матч закінчився з рахунком 0:2, і «Інтер» здобув заслужену перемогу. Матч був сповнений захоплюючих моментів, і в ньому чудово виявили Півзахист «Інтера» у складі М. Брозовича та Н. Барели провів відмінну гру, а Р. Лукаку та Л. Мартінес відзначилися з лави запасних. У складі «Бенфіки» Д. Нереш показав кілька перспективних моментів, але в У підсумку не зміг потрапити в ворота, перемога була важлива для «Інтера», який прагне вийти в нокаут Ліги чемпіонів. Поразка стала невдачею для «Бенфіки», якій необхідно перегрупуватися і в наступній грі виступити сильніше. який виправдав очікування вболівальників у всьому світі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інтер — Бенфіка, Інтер — Бенфіка.