Львів — Шахтар — 1:2. Чемпіонат України, 6 тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-12 16:00 12 квітня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Львів (Львів) та ... Львів — Шахтар — 1:2. Чемпіонат України, 6 тур. Огляд матчу, статистика

12 квітня відбувся один із матчів 6-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Львів (Львів) та Шахтар (Донецьк).

Львів – Шахтар – 1:2. Чемпіонат України, 6 тур. Огляд матчу, статистикаЛьвів – Шахтар – 1:2. Чемпіонат України, 6 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 6-й тур

Львів (Львів) — Шахтар (Донецьк) — 1:2 (0:0)
Голи: Г. Гочолейшвілі (56) — Судаков (61)

Попередження: Т. Степаненко (64), Матвієнко (66)

Огляд матчу Львів — Шахтар:

Матч Прем’єр-ліги між львівським та донецьким «Шахтарем», що відбувся на стадіоні «Арена Львів», вийшов захоплюючим. У першому таймі обидві команди грали на рівних і в перерві рахунок був 0:0. Першу заміну донецький «Шахтар» зробив на 28-й хвилині, коли Д. Криськів був замінений на О. Очеретька. Цей хід, здавалося, посилив гостей, і вони почали йти вперед. Проте їм не вдалося прорвати оборону львів’ян і перший тайм закінчився безгольовим. Другий тайм розпочався з ривка, і перший значний удар припав на Львів. На 56-й хвилині Г. Гочолеїшвілі забив власний гол і вивів донецький «Шахтар» уперед. Львів’яни спробували повернутись у гру, але оборона донецького «Шахтаря» трималася стійко. На 61-й хвилині Г. Судаков забив гол, збільшивши перевагу до 2:0. Гравці донецького «Шахтаря» Т. Степаненка та М. Матвієнка отримали жовті картки на 64-й та 66-й хвилинах відповідно.

Першу заміну львів’яни здійснили на 67-й хвилині, замінивши І. Свржняка на Б. Мишенка. Донецький «Шахтар» наслідував його приклад на 71-й хвилині, замінивши О. Очеретька на К. Келсі. Львів зробив ще дві заміни на 78-й та 85-й хвилинах: В. Бугай та А. Алібеков замінили М. Сасовського та Р. Нікітюка відповідно. Донецький «Шахтар» також зробив дві заміни на 83-й хвилині: Л. Траоре та О. Тотовицького замінили Д. Сікан та О. Борячук. Здавалося, що матч іде до перемоги донецького «Шахтаря» з рахунком 2:0. Проте львів’яни мали інші плани, і вони продовжували йти вперед. На 90-й хвилині К. Келсі знову забив донецькому «Шахтарю», забезпечивши перемогу з переконливим рахунком 3:0. Зрештою донецький «Шахтар» вийшов переможцем, а його вболівальники відсвяткували вражаючу гру своєї команди. З іншого боку, львівські вболівальники були розчаровані, але могли втішитись тим, що їхня команда боролася до самого кінця. Це був матч, який справді виправдав свої очікування, і вболівальники здобули захоплююче видовище.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шахтар — Львів, Шахтар — Львів.