Реал — Челсі — 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-04-13 00:00 12 квітня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) та Челсі (Лондон). ... Реал — Челсі — 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

12 квітня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) та Челсі (Лондон).

Реал – Челсі – 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистикаРеал – Челсі – 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

Ліга чемпіонів

Реал (Мадрид) — Челсі (Лондон) — 2:0 (1:0)
Голи: Бензема (22), Асенсіо (74)

Попередження: Фофана (5), Камавінга (7), Мілітао (83), Карвахаль (87), Ковачич (87)

Огляд матчу Реал — Челсі:

В очікуваному матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Сантьяго Бернабеу» протистояли один одному команди «Реал Мадрид» та «Челсі». Вболівальники, які були присутні на матчі, та вболівальники з усього світу спостерігали за тим, як дві команди запекло билися одна з одною. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували свої навички та тактику. На 7-й хвилині «Реал Мадрид» отримав жовту картку, коли Е. Камавінга вчинив грубе порушення. У. Фофана з «Челсі» також отримав жовту картку на 5-й хвилині. Проте на 22-й хвилині «Реал Мадрид» зумів вирвати перемогу. К. Бензема забив приголомшливий гол із передачі Р. Варана. Челсі" невпинно намагався знайти можливість зрівняти рахунок, але їхні зусилля були марні. На 55-й хвилині «Челсі» зробив першу заміну: К. Кулібалі був замінений на М. Кукуреллу. Однак через чотири хвилини шанси «Челсі» на матч у відповідь зменшилися. Б. Чілвелл отримав червону картку, залишивши «Челсі» вдесятьох, оскільки він був вилучений за два порушення правил у матчі з мадридським «Реалом». Челсі" спробував реорганізувати гру і зробив дві заміни на 65-й хвилині. Р. Стерлінг було замінено на К. Хавертца, а Жоао Фелікс — на Т. Чалобаха.

Реал Мадрид, навпаки, зробив дві заміни на 71-й хвилині: Е. Камавінга звільнив місце для А. Рюдігера, а Родріго замінив М. Асенсіо. Проте, саме четверта заміна мадридців забезпечила їм перемогу. Марко Асенсіо підхопив пас Крооса і вбив м’яч у ворота на 74-й хвилині. «Челсі» у відчаї зробив дві останні заміни на 75-й хвилині: Н. Канте був замінений на К. Галахера, а Т. Сільва замінив М. Маунта. Реал Мадрид також зробив останню заміну, щоб зміцнити свою оборону. На 81-й хвилині Л. Модріч вийшов замість Д. Себальоса Фізична складова гри взяла своє: на 83-й хвилині Е. Мілітао отримав жовту картку за гру рукою. В останні хвилини гри обидві команди отримали жовті картки, Д. Карвахаль отримав жовту картку на 87-й хвилині, а М. Ковачич був вилучений з поля. «Реал» продемонстрував відмінну гру проти «синіх», і перемога, безсумнівно, додасть їм впевненості. Челсі", з іншого боку, продовжить перегрупування після отримання червоної картки, і їм доведеться шукати способи покращити свій захист у майбутніх матчах. Цей матч, поза сумнівом, запам’ятається напруженою боротьбою між двома найкращими командами Ліги чемпіонів УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Челсі — Реал, Челсі — Реал.