«Лобановський аплодував би «Мілану», — журналіст

2023-04-13 22:54 Відомий журналіст Сергій Тищенко — про перемогу «Мілану» над «Наполі» у першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Стефано ... «Лобановський аплодував би «Мілану», — журналіст

Відомий журналіст Сергій Тищенко — про перемогу «Мілану» над «Наполі» у першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів.

Стефано Піолі (фото: uefa.com)

«Лобановський аплодував би «Мілану» та Піолі. Дуже грамотна гра проти «Наполі». Віддали м’яч супернику та чекали помилок. При цьому нівелювали майже всі сильні сторони суперники. Було дуже схоже, коли опонента загнали, а потім взяли тепленьким. «Мілан» міг все вирішувати. У Неаполі може не вистачити не забитих голів у більшості. Три тайми супер-атакувальний «Наполі» нічого не забиває «Мілану»... Для мене велике естетичне задоволення від гри «Мілану», — написа́в Сергій у Facebook.

Кращий коментар

auto-oleg268
Олег Олег - Эксперт
13.04.2023 23:20
А мне интересно, Сергей сам матч видел? Или сейчас зто необязательно для известных журналистов?