21-й тур чемпіонату України. «Рух» — «Динамо» — 1:1. Огляд матчу, статистика

2023-04-14 16:53 Цього тижня відбуваються матчі 21-го туру чемпіонату України. В одному з них у п’ятницю, 14 квітня, ... 21-й тур чемпіонату України. «Рух» — «Динамо» — 1:1. Огляд матчу, статистика

Цього тижня відбуваються матчі 21-го туру чемпіонату України. В одному з них у п’ятницю, 14 квітня, зустрічалися львівський «Рух» і київське «Динамо». Поєдинок проходив у Львові на стадіоні «Арена Львів».

Фото - Оксана Васильєва

Чемпіонат України. 21-й тур

«РУХ» (Львів) — «ДИНАМО» (Київ)1:1 (1:1)
Голи: Довгий (40) — Ванат (16)

Попередження: Климчук (63), Притула (81) — Попов (13), Дячук (19), Андрієвський (65)

«Динамо»: 35. Нещерет — 24.Тимчик, 4.Попов, 25.Дячук, 44.Дубінчак — 5.Сидорчук (К), 22.Лонвейк (18.Андрієвський, 64) — 8.Шепелєв (37.Царенко, 46), 29.Буяльський, 77.Беніто (19.Гармаш, 46) — 11.Ванат (15.Рамірес, 64).
Запасні: 51.Моргун, 2.Вівчаренко, 9.Перріс, 14.Яцик, 23.Малиш, 34.Сирота, 91.Волошин, 92.Рамадані.

«Рух»: 79.Паньків, 93.Роман, 96.Слюсар, 29.Дідик (4.Холод, 11), 73.Лях, 15.Підгурський, 7.Климчук, 6.Довгий (К) (10.Притула, 69), 17.Мисик (26.Альваренга, 69), 11.Соломон, 30.Таллес (22.Карабін, 88).
Запасні: 32.Ледвій, 86.Герета, 3.Веремієнко, 43.Джеферсон, 67.Михальчук, 75.Кітела, 89.Столярчук, 99.Рунич.

Господарі поля, незважаючи на ім’я суперника, дуже активно й сміливо розпочали гру і вже на 4-й хвилині зустрічі мали шанс відкрити рахунок: Нещерет у своєму штрафному майданчику затіяв перепасовку з Лонвейком, той припустився помилки, фактично подарувавши м’яч Таллесу, який, зрештою, мав шанс метрів з 10-ти вражати, по суті, порожні ворота киян, але, мабуть, так розгубився від такого несподіваного подарунка суперника, що в ціль не влучив.

Надалі «Динамо» поступово стало брати ініціативу у свої руки, а перший свій гольовий момент реалізувало. На 16-й хвилині внаслідок перехоплення м’яча на половині поля «Руху» Беніто отримав передачу на правому фланзі, набрав швидкість, прострілив у в штрафний майданчик «Руху», де Ванат, вигравши позиційну боротьбу в суперників, у розтяжці з близької відстані вразив ціль — 0:1.

Пропустивши гол, «Рух» активізувався і в якомусь сенсі змусив оборону «Динамо» попрацювати, а Мірчу Луческу і зовсім понервувати — той тільки й робив, що роздавав вказівки своїм підопічним від кромки поля. І в підсумку львів’яни зуміли відновити рівновагу. На 40-й хвилині Шепелєв «обрізався» на своїй половині поля, «Рух» провів контрвипад, на фінальній стадії якого Климчук пробив з лінії штрафного — м’яч влучив у Попова, відскочив до Довгого, який першим дотиком обіграв Нещерета, а другим вразив порожні ворота «Динамо» — 1:1. У компенсований час першого тайму Шепелєв ледь не виправив свою помилку, відмінно закрутивши м’яч зі штрафного в «дев’ятку» воріт «Руху», але Паньків у кидку виручив свою команду.

У другому таймі на полі точилася відносно рівна боротьба. При цьому вже на 57-й хвилині матчу «Рух» ледь не вийшов уперед: під час контратаки львів’ян Клімчук вийшов практично віч-на-віч із Нещеретом (Дячук, який перебував поруч, створював лише незначні перешкоди), але перекинути м’яч через воротаря «Динамо» нападник не зумів. А через сім хвилин воротам киян загрожував уже Соломон, який завдавав удару по воротах із лінії воротарського, але перебував в оточенні двох суперників і особливих складнощів Нещерету не створив.

Ці моменти явно внесли нервозність у дії динамівців — вони стали набагато частіше помилятися і виглядали нерішучими. А «Рух», навпаки, вів гру абсолютно спокійно, особливо не поступався супернику в плані контролю м’яча і водночас наполегливо шукав свої шанси в атаці. У підсумку ж, у цьому відрізку зустрічі ні «Динамо», ні «Рух» гольових моментів не створили, і матч так і завершився з рахунком 1:1.

Після цього результату «Динамо» ділить третє і четверте місця в турнірній таблиці чемпіонату України з луганською «Зорею» (в обох команд по 40 очок), але кияни провели на один матч більше (завтра луганчани в 21-му турі зустрічаються з «Дніпром-1»).

У наступному, 22-му турі «Динамо» зіграє в Києві з донецьким «Шахтарем». Цей поєдинок відбудеться в суботу, 22 квітня (початок — о 17:00).