Гент — Вест Хем — 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-04-13 21:47 13 квітня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Гент (Бельгія) та Вест Хем ... Гент — Вест Хем — 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

13 квітня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Гент (Бельгія) та Вест Хем (Лондон).

Гент – Вест Хем – 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистикаГент – Вест Хем – 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

Ліга конференцій

Гент (Бельгія) — Вест Хем (Лондон) — 1:1 (0:1)
Голи: H. Cuypers (57) — Денні Інгс (45+3)

Попередження: F. Downes (23), A. Огбона (34), J. Де Сарт (47), K. Piatkowski (73), Володимир Куфаль (87)

Огляд матчу Гент — Вест Хем:

На арені «Геламко» у Бельгії відбувся захоплюючий поєдинок між «Гентом» та «Вест Хемом» у рамках Ліги конференції УЄФА «Європа». Матч завершився внічию 1:1, обидві команди продемонстрували на полі свою якість та рішучість. Вест Хем" сильно розпочав матч і отримав дві жовті картки в перші півгодини. Проте команда продовжувала створювати моменти, і їй не пощастило, коли гол Н. Агуерда був скасований за гру рукою на 40-й хвилині. Але їхні зусилля нарешті окупилися на останньої хвилини першого тайму, коли Д. Інгс забив вирішальний гол, вивівши «Вест Хем» вперед. Але «Гент» не збирався поступатися і вийшов на другий тайм з новими силами. Команда продемонструвала відмінну атакувальну гру і, нарешті, була винагороджена на 57 й хвилині, коли Х. Куйперс забив рівний рахунок, обидві команди продовжували атакувати і створювати моменти, але жодна з них так і не змогла забити гол.

У другому таймі команди зробили деякі зміни у складах: «Вест Хем» випустив М. Антоніо та М. Ланціні, а «Гент» ввів у гру Хон Хен Сока, М. Фофану та Ж. Торунарігу. Ці заміни не внесли серйозних змін, але надали командам свіжості. У заключній чверті гра стала гострішою і обидві команди отримали жовті картки. К. Пятковський був вилучений на 73-й хвилині за «Гент», а Куфаль і Ф. Даунс були видалені з поля на 87-й хвилині. У проміжку між цими двома картками у складі «Вест Хема» з’явився Л. Пакете, а Г. Е. Орбан замінив Т. Тиссудалі у складі «Гента». Остання заміна у матчі відбулася на 87-й хвилині, коли А. Крессвелла було замінено на Емерсона у складі «Вест Хема». Ця заміна не мала безпосереднього впливу на хід гри, оскільки матч закінчився з рахунком 1:1. Загалом обидві команди показали видовищний футбол, і нічия видалася справедливим результатом. Ліга Європи УЄФА обіцяє бути напруженим змаганням, і цей матч став чудовим прикладом того, на що вболівальники можуть очікувати від турніру.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вест Хем — Гент, Вест Хем — Гент.