Ман.Юнайтед — Севілья — 2:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-04-14 00:00 13 квітня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) та Севілья (Іспанія). ... Ман.Юнайтед — Севілья — 2:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

13 квітня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) та Севілья (Іспанія).

Ман.Юнайтед – Севілья – 2:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистикаМан.Юнайтед – Севілья – 2:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

Ліга Європи

Ман.Юнайтед (Англія) — Севілья (Іспанія) — 2:2 (2:0)
Голи: М. Сабітцер (14), М. Сабітцер (21) — Маласія (84), Гаррі Магуайр (90+3)

Попередження: Гонсало Монтьєль (11), Ракітіч (25), Ерік Ламела (39), Bruno Fernandes (41), Гудель (58), Антоній (65), Акунья (72), F. Pellistri (90)

Огляд матчу Ман.Юнайтед — Севілья:

У захоплюючому футбольному матчі «Манчестер Юнайтед» та «Севілья» воювали в Лізі Європи УЄФА на «Олд Траффорд». У перерві рахунок був 2:0 на користь господарів поля, але до свистку на перерву рахунок зрівнявся — 2:2. Матч почався напружено: гравець «Севільї» Г. Монтьєль отримав жовту картку всього на 11-й хвилині гри. Однак першим кров пролив «Манчестер Юнайтед»: М. Сабітцер забив гол на 14 хвилині. Сабітцер не заспокоївся та забив ще раз на 21-й хвилині, забезпечивши «Юнайтед» комфортну перевагу. Севілья" спробувала відігратися, але отримала кілька жовтих карток. І. Ракитич та Е. Ламела отримали жовті картки на 25-й та 39-й хвилинах відповідно. Гравець «Манчестер Юнайтед» Б. Фернандеш також опинився в суддівській книзі, отримавши жовту картку 41-й хвилині У другому таймі обидві команди зробили заміни: «Севілья» випустила О. Торреса замість Х. Наваса на 46-й хвилині, а «Манчестер Юнайтед» замінив Р. Варана на Х. Магуайра, проте на 58-й хвилині. жовту картку отримав гравець «Севільї» Н. Гудель.

На 60-й хвилині «Манчестер Юнайтед» зробив низку замін. А. Марсьяль вийшов замість В. Вегхорста, Х. Санчо замінив А. Елангу, а Б. Фернандеш звільнив місце для К. Еріксена. На 67-й хвилині «Севілья» також ввела у гру Й. Ен-Несірі замість Е. Ламели. На 72-й хвилині гравець «Севільї» М. Акуна отримав жовту картку і команда продовжила робити заміни: на 73-й хвилині Т. Ніанзу вийшов замість Сусо. П’ята заміна у складі «Манчестер Юнайтед» відбулася на 81-й хвилині, коли Антоні було замінено на Ф. Пеллістрі. Успіх «Севільї» змінився на 84-й хвилині, коли Т. Маласія забив власний гол. Проте радість «Манчестер Юнайтед» була недовгою, оскільки на 90-й хвилині Ф. Пеллістрі отримав жовту картку. У цей час «Севілья» зробила останню заміну, випустивши Папу Гомеса замість Г. Монтьеля. Після цього матч набув драматичного обороту, коли Х. Магуайр забив власний гол «Севільї», і гра закінчилася внічию. Загалом, це був захоплюючий футбольний матч, наповнений голами, жовтими картками та кількома замінами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Севілья — Ман.Юнайтед, Севілья — Ман.Юнайтед.