Ювентус — Спортінг — 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-04-14 00:03 13 квітня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турін) та Спортінг (Лісабон). ... Ювентус — Спортінг — 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

13 квітня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турін) та Спортінг (Лісабон).

Ювентус – Спортінг – 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистикаЮвентус – Спортінг – 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

Ліга Європи

Ювентус (Турин) — Спортинг (Лісабон) — 1:0 (0:0)
Голи: Федеріко Гатті (73)

Попередження: Гонсало Інасіо (21), Рабйо (24), Влахович (66)

Огляд матчу Ювентус — Спортінг:

У довгоочікуваному матчі Ліги Європи УЄФА «Ювентус» зустрівся зі «Спортінгом» на престижному стадіоні «Альянц». Перша половина гри пройшла у запеклій боротьбі, обидві команди продемонстрували виняткові оборонні навички, внаслідок чого рахунок у перерві залишився 0:0. У перші двадцять хвилин матчу жовту картку за фол отримав гравець «Спортінга» Г. Інасіо, а невдовзі за аналогічне порушення отримав А. Рабіо з «Ювентуса». Коли час добігав кінця першого тайму, «Ювентус» зробив першу заміну, в результаті якої В. Щесни був замінений на М. Періна. Спортинг CP також зробив першу заміну, випустивши на поле Ж. Сен-Жюста та знявши з гри О. Діоманде. У другій половині гри обидві команди вийшли на поле із новими силами.

На 62-й хвилині «Спортінг CP» зробив дві заміни поспіль, випустивши на поле Й. Черміті та Н. Сантоса, а також Артура Гомеша та Матеуса Рейса. Ювентус" негайно відповів своїми замінами: А. Мілік та Ф. Костич замінили Д. Влаховича та Н. Фаджіолі. Однак на 66-й хвилині матчу Д. Влахович отримав жовту картку, що поставило «Ювентус» у скрутне становище. Проте, «Ювентус» витримав тиск і врешті-решт був винагороджений на 73-й хвилині, коли Ф. Гатті забив довгоочікуваний гол, вивівши господарів уперед. У міру того, як час йшов, «Спортінг CP» зробив ще дві заміни, випустивши М. Едвардса і Р. Есгайо і знявши Д. Ессуго та Х. Беллеріна На 85-й хвилині «Ювентус» також зробив дві заміни, випустивши М. Локателлі та А. Ді Марію і знявши Л. Паредеса та П. Погба. «Ювентуса» з рахунком 1:0, потішивши домашніх уболівальників, які отримали насолоду від видовища високоякісного футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Спортінг — Ювентус, Спортинг — Ювентус.