Мінай — Кривбас — 1:0. Чемпіонат України, 21 тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-14 15:00 14 квітня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Мінай (Мінай) та ... Мінай — Кривбас — 1:0. Чемпіонат України, 21 тур. Огляд матчу, статистика

14 квітня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Мінай (Мінай) та Кривбас (Кривий Ріг).

Мінай – Кривбас – 1:0. Чемпіонат України, 21 тур. Огляд матчу, статистикаМінай – Кривбас – 1:0. Чемпіонат України, 21 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 21-й тур

Мінай (Мінай) — Кривбас (Кривий Ріг) — 1:0 (1:0)
Голи: О. Вишневскій (4)

Попередження: D. Безкоровайний (45+2), О. Вишневскій (54), А. Бульоза (58), Е. Твердохліб (62), Понеділок (63), Капіч (73), М. Луньов (88), Немчанінов (90) +2)

Огляд матчу Мінай — Кривбас:

На стадіоні «Мінай» відбувся футбольний матч Прем’єр-ліги між командами «Мінай» та «Гірник», у якому обидві команди прагнули перемоги. У першому таймі господарі поля «Мінай» вийшли вперед, забивши гол О. Вишневського на четвертій хвилині. Протягом усього тайму обидві команди демонстрували сильну гру, але до перерви жодна з них не змогла ще раз забити. На початку другого тайму «Гірник» зробив заміну: на 46-й хвилині К. Приходько вийшов замість О. Микитишина. Потім була ще одна заміна з боку «Мінаю» — О. Мельник замінив Б. Чуєва. На 54-й хвилині жовту картку отримав гравець «Міная» О. Вишневський, а на 58-й хвилині — А. Бульоза. Проте Булеза невдовзі замінили на 60-й хвилині, звільнивши місце В. Рогозинському.

Були ще жовті картки: Ю. Твердохліб отримав одну за «Мінай», а О. Понеділок — за «Гірник» на 62-й та 63-й хвилинах відповідно. Потім «Гірник» зробив другу заміну: М. Задерака вийшов замість М. Луньова на 69-й хвилині. Р. Капіч отримав жовту картку за «Гірник» на 73-й хвилині, що змусило команду зробити третю заміну. М. Татарков замінив Т. Корабліна на 77-й хвилині. Четверту та останню заміну зробив «Мінай»: на 84-й хвилині О. Горін замінив С. Петько. Ближче до кінця матчу ще одну жовту картку отримав гравець «Гірника» М. Лунєв на 88-й хвилині, а потім Д. Немчанінов на 90-й хвилині. Незважаючи на кілька запізнілих спроб «Гірника», рахунок залишився 1:0 на користь «Мінаю» в основний час. Слід похвалити обидві команди за їхні сильні виступи, але зрештою «Мінай» здобув перемогу у напруженому матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верес — Мінай, Кривбас — Чорноморець.