Шальке — Герта — 5:2. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-14 23:55 14 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Шальке (Гельзенкірхен) і ... Шальке — Герта — 5:2. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

14 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Шальке (Гельзенкірхен) і Герта (Берлін).

Шальке - Герта - 5:2. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаШальке - Герта - 5:2. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 28-й тур

Шальке (Гельзенкірхен) — Герта (Берлін) — 5:2 (2:1)
Голи: Тім Скарке (3), Бюльтер (13), Теродде (48), Бюльтер (78), М. Камінські (90+1) — Йоветіч (45+2), Ріхтер (84)

Попередження: Боатенг (40), Канга (70), Том Краус (86), Моріц Єнц (87), Уремович (90+1)

Огляд матчу Шальке — Герта:

ФК «Шальке 04» здобув перемогу над берлінською «Гертою» в матчі з високим рахунком на «VELTINS-Arena». Рахунок 2:1 у перерві не повністю відображав перевагу ФК «Шальке», який переміг із рахунком 5:2. Матч розпочався для ФК «Шальке» впевнено: Т. Скарке забив гол на третій хвилині, потім ще один гол забив М. Бултер на 13-й хвилині. «Герта Берлін» спробувала переломити хід матчу, замінивши Т. Чігерчі на С. Сердара на 26-й хвилині, але перевага «Шальке» не змінилася. На 36-й хвилині ФК «Шальке» здійснив власну заміну: Р. Фарманн був замінений на Р. Фарманн був замінений на А. Шволова. Лише через чотири хвилини гравець берлінської «Герти» К. Боатенг отримав жовту картку, а на 45-й хвилині С. Йоветіч забив настільки ж гол, як і «Шальке». Йоветіч забив такий необхідний для «Герти» гол. Друга половина матчу розпочалася для ФК «Шальке» з сильного початку, коли С. Теродде забив гол на 48-й хвилині. Герта Берлін спробувала змінити ситуацію, зробивши дві заміни на 55-й і 62-й хвилинах.

ФК «Шальке», своєю чергою, зробив заміну на 65-й хвилині: Д. Дрекслер замінив Т. Краусса. На 70-й хвилині В. Канга отримав жовту картку за «Херту Берлін», а за хвилину «Шальке» зробив четверту заміну: К. Бруннер замінив Й. Уронена. Уронена. На 78-й хвилині М. Бултер забив гол за ФК «Шальке», а «Герта Берлін» відповіла голом на 84-й хвилині завдяки голу М. Ріхтера. Останні кілька хвилин матчу ознаменувалися шквалом жовтих карток — Т. Краусс і М. Єнц із ФК «Шальке» та Ф. Уремович із «Герти Берлін» отримали попередження від судді. Нарешті, М. Камінські забив останній гол у матчі на 90-й хвилині, забезпечивши комфортну перемогу ФК «Шальке». Ця перемога — такий необхідний імпульс для ФК «Шальке», який досі мав важкий сезон. Домінуюча гра проти берлінської «Герти» додасть їм впевненості перед майбутніми матчами в Бундеслізі. Що стосується «Герти», то їм необхідно перегрупуватися і розробити новий план гри, щоб оговтатися від цієї поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрайбург — Шальке, Герта — Вердер.