Райо Вальєкано — Осасуна — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-15 00:05 14 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) ... Райо Вальєкано — Осасуна — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

14 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) та Осасуна (Памплона).

Райо Вальєкано - Осасуна - 2:1. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаРайо Вальєкано - Осасуна - 2:1. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 29-й тур

Райо Вальєкано (Іспанія) — Осасуна (Памплона) — 2:1 (2:0)
Голи: Ернандес (40), Ісі Паласон (43) — Мой Гомес (66)

Предупредження: Kike García (47), Альваро Гарсія (48), Мой Гомес (88), Алехандро Катена (90+1)

Огляд матчу Райо Вальєкано — Осасуна:

У матчі, який можна назвати захопливим, «Райо Вальєкано» воював з «Осасуною» в Ла Лізі на стадіоні «Естадіо де Вальєкас». Рахунок у перерві був 2:0 на користь «Райо Вальєкано», а матч закінчився з близьким рахунком 2:1, і «Райо Вальєкано» здобув перемогу. Перша половина матчу була насиченою, і «Райо Вальєкано» вдалося скористатися двома можливостями, першою з яких став гол гравця «Осасуни» А. Ернандеса на 40-й хвилині. Потім пішов гол І. Палазона за «Райо Вальєкано» на 43-й хвилині. Однак у другому таймі «Осасуна» вийшла на поле оновленою та рішуче налаштованою переломити хід гри на свою користь. К. Гарсія з «Осасуни» отримав жовту картку на 47-й хвилині, а А. Гарсія з «Райо Вальєкано» — невдовзі після цього, на 48-й хвилині. На 57-й хвилині «Осасуна» зробила дві заміни, випустивши Н. Відаля та П. Ібана. Відаля та П. Ібаньєса замість Р. Пеньї та М. Гомеса.

Ця зміна, схоже, спрацювала, оскільки призвела до голу М. Гомеса на 66-й хвилині, повернувши «Осасуну» в гру. У матчі було проведено кілька замін обома командами, причому на 75-й хвилині «Осасуна» замінила А. Еззальсулі на А. Будіміра. Райо Вальєкано також зробив кілька замін: С. Комесана, А. Гарсія і С. Камело на 75-й і 83-й хвилинах. На 84-й хвилині «Осасуна» ввела в гру К. Бар’ю замість Х. Круса, що, на жаль, не призвело до голу. Матч не обійшовся без жовтих карток: М. Гомес з Осасуни отримав одну на 88-й хвилині, а Д. Гарсія та А. Катена з Осасуни та Райо Вальєкано відповідно отримали по одній на 90-й хвилині. Опинившись під загрозою зриву, «Райо Вальєкано» зумів утримати свою невеличку перевагу і вийшов переможцем у цьому захопливому матчі на «Естадіо де Вальєкас». Це була гра, яка тримала вболівальників обох команд у напрузі до самого кінця.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал С-дад — Райо Вальєкано, Осасуна — Бетіс.