Металіст 1925 — Олександрія — 0:0. Чемпіонат України, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-15 17:00 15 квітня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст 1925 (Харків) ... Металіст 1925 — Олександрія — 0:0. Чемпіонат України, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

15 квітня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст 1925 (Харків) та Олександрія (Олександрія).

Металіст 1925 - Олександрія - 0:0. Чемпіонат України, 21-й тур. Огляд матчу, статистикаМеталіст 1925 - Олександрія - 0:0. Чемпіонат України, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 21-й тур

Металіст 1925 (Харків) — Олександрія (Олександрія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: D. Кравченко (31), V. Бондаренко (44), М. Безуглий (86), Жичиков (90+3)

Огляд матчу Металіст 1925 — Олександрія:

Матч Прем’єр-ліги між харківським «Металістом 1925» та «Олександрією» завершився безгольовою нічиєю, обидві команди не змогли забити жодного гола на стадіоні «Ковалівка». Перший тайм пройшов без голів, але не обійшовся без подій. На 31-й хвилині гравець харківського «Металіста 1925» Д. Кравченко отримав жовту картку за грубий фол. На 44-й хвилині за аналогічне порушення був вилучений гравець «Олександрії» В. Бондаренко. У другому таймі стався шквал замін. На 46-й хвилині був замінений гравець «Олександрії» В. Бондаренко, його місце зайняв В. Бабогло. На 61-й хвилині наслідував приклад харківського «Металіста 1925», де Б. Вачиберадзе замінив А. Чирука Юрійовича. У складі «Олександрії» також з’явилися О. Цуріков і М. Михайленко замість О. Кожушка та Е. Мустафаєва.

На 67-й хвилині гравець харківського «Металіста 1925» Е. Галовський отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох. Олександрія скористалася ситуацією і зробила останню заміну на 74-й хвилині, випустивши К. Сіхєєва замість В. Волошина. На 78-й хвилині замість О. Ткачука був замінений гравець харківського «Металіста 1925» К. Бичек. Матч продовжував залишатися напруженим, і на 80-й хвилині «Олександрія» зробила останню заміну, замінивши М. Третьякова на А. Шулянського. Шулянського. На 86-й хвилині гравець харківського «Металіста 1925» Д. Кравченко поступився місцем М. Безуглому, але не раніше, ніж отримав жовту картку. На цій же хвилині жовту картку отримав і М. Безуглий. Гравець харківського «Металіста 1925» М. Жичиков отримав жовту картку на останній хвилині матчу. Незважаючи на активні дії та численні заміни, матч закінчився внічию. Обом командам доведеться задовольнятися одним очком у цій зустрічі Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Львів — Металіст 1925, Олександрія — Інгулець.