Вільярреал — Вальядолід — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-15 17:05 15 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і ... Вільярреал — Вальядолід — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

15 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Вальядолід (Іспанія).

Вільярреал - Вальядолід - 1:2. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаВільярреал - Вальядолід - 1:2. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 29-й тур

Вільярреал (Іспанія) — Вальядолід (Іспанія) — 1:2 (0:2)
Голи: Етьєн Капуе (74) — С. Амаллах (2), J. Ель-Ямік (34)

Попередження: Педраса (30), С. Амаллах (41). Амаллах (41), Мончу (56), Масіп (70), Меса (88), Кенеді (90+3), Перес (90+1)

Огляд матчу Вільярреал — Вальядолід:

У захопливому матчі Ла Ліги «Вільярреал» воював із «Вальядолідом» на стадіоні «Естадіо де ла Кераміка». Рахунок 0:2 на користь «Вальядоліда» в перерві здавався ознакою прийдешніх подій, але «Вільярреал» відбився в другому таймі і створив захопливу кінцівку з підсумковим рахунком 1:2 на користь «Вальядоліда».

Перший тайм почався ударно: С. Амалла з Вальядоліда забив всього через 2 хвилини після початку гри. Вільярреал думав, що зрівняв рахунок, коли С. Чуквуезе на 15-й хвилині влучив у сітку воріт, але гол було скасовано через офсайд. На 30-й хвилині А. Педраза отримав жовту картку. Вальядолід скористався ситуацією, і на 34-й хвилині гол забив Х. Ель-Ямік. С. Амалла також отримав жовту картку на 41-й хвилині. Другий тайм розпочався зі шквалу замін: на 57-й хвилині у складі «Вальядоліда» з’явилися Г. Плата та А. Агуадо. Однак саме С. Леон, який замінив С. Амаллу на тій самій хвилині, справив негайний вплив на гру «Вальядоліда». Вільярреал також зробив три швидкі заміни на 59-й хвилині, щоб спробувати переломити ситуацію. Удача Вільярреала змінилася на 74-й хвилині, коли Е. Капуе забив такий необхідний гол, повернувши команду в гру. Однак гра прийняла драматичний оборот, коли на 75-й хвилині червону картку отримав гравець «Вальядоліда» П. Пеццолано. Це, здавалося, дало Вільярреалу більш значну перевагу, і на 76-й хвилині вони зробили ще одну заміну, випустивши Кіко. Вальядолід" намагався триматися, але на останніх хвилинах гри отримав ще жовті картки для Р. Меси, К. Переса та Кенеді. Попри пізніший тиск з боку «Вільярреала», «Вальядолід» зумів вистояти та виграти матч із рахунком 2:1. Ця гра стала чудовим прикладом того, що у футболі може статися все, що завгодно: рання перевага «Вальядоліда» не гарантувала йому легкої перемоги. Гра проходила в напруженій боротьбі, і обидві команди продемонстрували вражаючий бойовий дух. Зрештою, саме «Вальядолід» вийшов уперед, здобувши найважливішу перемогу в Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Севілья — Вільярреал, Вальядолід — Жирона.

Статистика матчу Вільярреал — Вальядолід Статистика матчу Вільярреал — Вальядолід: