Баварія — Хоффенхайм — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-15 18:30 15 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і ... Баварія — Хоффенхайм — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

15 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і Хоффенхайм (Німеччина).

Баварія - Хоффенхайм - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаБаварія - Хоффенхайм - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 28-й тур

Баварія (Мюнхен) — Гоффенгайм (Німеччина) — 1:1 (1:0)
Голи: Павар (17) — Крамарич (71)

Предупредження: Павар (57), Упамекано (72), Кевін Акпогума (82)

Огляд матчу Баварія — Гоффенгайм:

Футбольні вболівальники всього світу стали свідками захопливого матчу між командами «Баварія» та «Гоффенгайм 1899» у Бундеслізі на стадіоні «Альянц Арена». У перерві матчу рахунок був 1:0 на користь «Баварії», але основний час закінчився внічию 1:1. На 17-й хвилині гравець «Баварії» Б. Павард забив перший гол, чим привів у захват домашній натовп. Однак пізніше, на 57-й хвилині, він отримав жовту картку. На 59-й хвилині «Баварія» зробила першу заміну, і Л. Горетцка був замінений на Й. Мусіалу. За цим швидко пішли ще дві заміни на 60-й хвилині: К. Коман замінив А. Девіса, а Л. Сане вийшов замість М. Теля. Хоффенхайм 1899 також зробив дві заміни на 62-й хвилині.

Ф. О. Беккер був замінений на А. Штіллера, а О. Кабак вийшов замість С. Нсоки. Це був розумний хід, оскільки всього через дев’ять хвилин А. Крамарич на 71-й хвилині зрівняв рахунок для «Хоффенхайма 1899». Д. Упамекано з «Баварії» також отримав жовту картку на 72-й хвилині. На 73-й хвилині «Баварія» думала, що знову захопить лідерство, але гол Б. Паварда було скасовано через офсайд. Це дало «Гоффенгайму 1899» проблиск надії, і вони відповіли третьою заміною на 83-й хвилині: К. Баумгартнер замінив К. Дольберга. Мюнхенська «Баварія» також зробила останню заміну на 80-й хвилині: Ж. Кансело замінив Р. Гравенберха. На 82-й хвилині гравець «Гоффенгайма 1899» К. Акпогума отримав жовту картку, і ближче до кінця гри «Баварія» зробила дві останні заміни. Д. Гейгер вийшов замість С. Руді на 90-й хвилині, а І. Бебу замінив Т. Бішофа, коли гра перейшла в стадію перерви. У підсумку обом командам довелося задовольнитися нічиєю, підсумковий рахунок склав 1:1. Це був напружений матч, у якому обидві сторони мали свої моменти. Мюнхенська «Баварія» буде розчарована тим, що не взяла всі три очки, але для «Хоффенхайма 1899» це було цінне очко. Це була чудова гра у футбол, і вболівальники побачили приголомшливі виступи обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Майнц — Баварія, Хоффенхайм — Кельн.