РБ Лейпциг — Аугсбург — 3:2. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-15 18:32 15 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) ... РБ Лейпциг — Аугсбург — 3:2. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

15 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) і Аугсбург (Німеччина).

РБ Лейпциг - Аугсбург - 3:2. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаРБ Лейпциг - Аугсбург - 3:2. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 28-й тур

РБ Лейпциг (Німеччина) — Аугсбург (Німеччина) — 3:2 (3:1)
Голи: Кевін Кампл (10), Timo Werner (32), Timo Werner (35) — А. Майєр (5), Рубен Варгас (82)

Попередження: Удуохай (48), Яго (49), Джеффрі Гувелеу (63), Девід Раум (75), Андре Сільва (90+1)

Огляд матчу РБ Лейпциг — Аугсбург:

РБ Лейпциг зустрівся з ФК Аугсбург у довгоочікуваному поєдинку Бундесліги, в якому розгорнулося захоплююче дійство. Матч проходив на стадіоні «Ред Булл Арена» і завершився з рахунком 3:1 на користь «РБ Лейпциг», а остаточний рахунок був 3:2 на їхню користь. Матч розпочався з того, що обидві команди проявили неабияку енергію та ентузіазм на полі. Уже на п’ятій хвилині «Аугсбург» відкрив рахунок, забивши гол А. Майєра. Майєра. Однак РБ Лейпциг швидко відповів на це на 10-й хвилині голом К. Кампля. У першому таймі «РБ Лейпциг» домінував, особливо завдяки тому, що його провідний бомбардир Т. Вернер знайшов свій ритм. Він забив два голи поспіль, на 32-й і 35-й хвилинах, залишивши Аугсбург у замішанні. На 38-й хвилині «Аугсбург» здійснив заміну: Р. Гумні вийшов на поле замість Ф. Йенсена. Початок другого тайму ознаменувався численними сутичками між командами, обидві команди боролися за перевагу. ФК «Аугсбург» зробив дві заміни: А. Енгельс і Й. Баумгартлінгер вийшли на поле в якості свіжих сил.

Однак у матчі було кілька карток, до того ж Ф. Удуохай і Яго з ФК «Аугсбург» отримали жовті картки у швидкій послідовності на 48-й і 49-й хвилинах. На 61-й хвилині ФК «Аугсбург» зробив дві додаткові заміни: Р. Варгас і Д. Бельо. Варгас і Д. Бельо вийшли замість А. Майєра та І. Кардони. РБ Лейпциг зробив першу заміну на 73-й хвилині, замінивши Д. Ольмо на К. Нкунку. Однак у матчі виникли гострі моменти: жовті картки отримали Д. Раум і Андре Сілва з «РБ Лейпциг», а також Й. Гувелеув з «Аугсбурга». РБ Лейпциг зробив кілька додаткових замін ближче до кінця матчу: М. Хальстенберг і А. Діалло вийшли замість Д. Раума і Д. Собослаї, відповідно. Крім того, на 85-й хвилині Андре Сілва замінив Т. Вернера, який отримав жовту картку наприкінці матчу. Матч закінчився захопливою перемогою «РБ Лейпциг» з рахунком 3:2, команда показала хорошу гру і домоглася перемоги. Цей матч став відмінним свідченням якості футболу в Бундеслізі, а «РБ Лейпциг» довів, що є грізною силою на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Байєр — РБ Лейпциг, Аугсбург — Штутгарт.