Штутгарт — Боруссія Д — 3:3. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-15 18:37 15 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Німеччини з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і ... Штутгарт — Боруссія Д — 3:3. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

15 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Німеччини з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і Боруссія Д (Дортмунд).

Штутгарт - Боруссія Д - 3:3. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаШтутгарт - Боруссія Д - 3:3. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 28-й тур

Штутгарт (Німеччина) — Боруссія Д (Дортмунд) — 3:3 (0:2)
Голи: Т. Кулібалі (78), Джоша Вагноман (84), Сайлас Катомпа Мвумпа (90+7) — С. Халлер (26, Маша Халлер (26, Маша Халлер, Маша Халлер, Маша Халлер, Маша Халлер, Маша Халлер (26, Маша Халлер, Маша Халлер) (90+7). Халлер (26), Мален (33), Г. Рейна (90+3)

Попередження: Константінос Мавропанос (35), Ендо (35), Константінос Мавропанос (39), (57), М. Реус (71), Г. Рейна (86), Тьяго Томас (88)

Огляд матчу Штутгарт — Боруссія Д:

У захопливому матчі між командами VfB Stuttgart та Borussia Dortmund у Бундеслізі футбольні вболівальники отримали змогу побачити гру, сповнену драматизму та хвилювання. Матч проходив на стадіоні «Мерседес-Бенц Арена» і завершився з рахунком 0:2 на користь дортмундської «Боруссії». С. Халлер відкрив рахунок за дортмундську «Боруссію» на 26-й хвилині, а Д. Мален подвоїв перевагу лише через сім хвилин. Перший тайм також був затьмарений жовтими картками гравців «ВФБ Штутгарт» К. Мавропаноса і В. Ендо, що задало тон вогненній зустрічі. Другий тайм розпочався із заміни у складі дортмундської «Боруссії»: М. Хуммельс замінив С. Кулібалі. На 52-й хвилині «Штутгарт» міг відігратися завдяки голу С. Гірассі, але гол було скасовано через офсайд. У другому таймі обидві сторони зробили більше замін: Й. Брандт і С. Халлер замінили І. Мукоко та М. Реуса відповідно.

Але саме Т. Кулібалі відігрався за «Штутгарт», забивши гол на 78-й хвилині, що призвело до захоплюючої кінцівки. У міру того як час минав, дортмундська «Боруссія» зробила четверту заміну, замінивши К. Адейємі на Г. Рейну. Але наступного удару завдав «Штутгарт»: на 84-й хвилині Я. Ваньоман забив гол. Ваньоман забив гол і зрівняв рахунок. На останніх хвилинах гри почалася бурхлива діяльність: жовті картки отримали Г. Рейна і Т. Томаш, а дортмундська «Боруссія» знову вийшла вперед завдяки голу Рейни. Однак «Штутгарт» не здався і домігся драматичної нічиєї, зрівнявши рахунок завдяки голу Сіласа на 90-й хвилині. Матч закінчився внічию 3:3, що є справедливим відображенням гри, яка була сповнена поворотів і несподіванок. У той час як дортмундська «Боруссія» вважає, що повинна була вирвати перемогу, «ВФБ Штутгарт» буде задоволений своєю стійкістю і бойовим духом. Футбольні вболівальники сподіваються, що в Бундеслізі буде більше таких захопливих зустрічей, як ця, по ходу сезону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аугсбург — Штутгарт, Боруссія Д — Айнтрахт.