Челсі — Брайтон — 1:2. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-15 19:00 15 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і ... Челсі — Брайтон — 1:2. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

15 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і Брайтон (Англія).

Челсі - Брайтон - 1:2. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаЧелсі - Брайтон - 1:2. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 31-й тур

Челсі (Лондон) — Брайтон (Англія) — 1:2 (1:1)
Голи: Конор Ґаллахер (13) — Велбек (42), Дж. Енсісо (70)

Попередження: Дж. Вельтман (4), Конор Ґаллахер (45), Т. Чалоба (51), R. Sanchez (77)

Огляд матчу Челсі — Брайтон:

Зустріч Прем’єр-ліги між «Челсі» та «Брайтоном» на «Стемфорд Брідж» виявилася захопливим поєдинком, у якому обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Гра закінчилася з рахунком 2:1 на користь гостей, у результаті чого «Чайки» здобули заслужену перемогу. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, обидві команди провели хорошу зміну в перші півгодини матчу. Однак саме «Челсі» взяв першу кров, забивши гол від Конора Галлахера на 13-й хвилині. Півзахисник влучив у сітку воріт акуратним ударом з краю поля, забезпечивши перевагу господарям поля. Брайтон добре відповів, і в центрі подій опинився Дж. Вельтман, який отримав жовту картку на 4-й хвилині. Але захисник виправив свою помилку, звільнивши місце для Х. Енсісо, який вийшов на заміну на 28-й хвилині. Це рішення принесло свої плоди, бо гості швидко зрівняли рахунок після його появи.

Чайки" продовжували домінувати, і перед самою перервою вони були винагороджені голом Д. Велбека. Форвард чудово пробив по воротах, і «Брайтон» пішов на перерву з рахунком 2:1 на користь своїх суперників. «Челсі» розпочав другий тайм із новою енергією, але, незважаючи на всі зусилля, їм не вдалося влучити у площину воріт. На 56-й хвилині господарі зробили шквал замін, випустивши Х. Зієча, Р. Джеймса, М. Ковачича і Жоао Фелікса, у спробі переломити хід матчу. Однак захист «Брайтона» тримався стійко, і вони були близькі до того, щоб зробити рахунок 3:1, коли на 70-й хвилині забив Х. Енсісо. Чайки" домінували у володінні м’ячем і продовжували створювати моменти до фінального свистка, розчарувавши своїх суперників і здобувши першу перемогу в сезоні. Насамкінець слід зазначити, що перемога «Брайтона» над «Челсі» стала свідченням їхньої тактичної майстерності та бойового духу. Цей результат, безсумнівно, додасть їм упевненості в завтрашньому дні, в той час як господарям поля необхідно перегрупуватися і усунути недоліки своєї оборони перед наступним матчем.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Челсі, Брайтон — Ман.Сіті.