Вулверхемптон — Брентфорд — 2:0. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-15 19:07 15 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і ... Вулверхемптон — Брентфорд — 2:0. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

15 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і Брентфорд (Англія).

Вулверхемптон - Брентфорд - 2:0. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаВулверхемптон - Брентфорд - 2:0. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 31-й тур

Вулверхемптон (Англія) — Брентфорд (Англія) — 2:0 (1:0)
Голи: Д. Коста (27), Хван Хі-Чан (69)

Попередження: Матіас Дженсен (12), Гомеш (35)

Огляд матчу Вулвергемптон — Брентфорд:

Матч Прем’єр-ліги між командами «Вулвергемптон Вондерерс» і «Брентфорд» відбувся на стадіоні «Молінекс», в якому «вовки» здобули перемогу з рахунком 2:0. У першому таймі гравець «Брентфорда» М. Єнсен отримав жовту картку протягом 12 хвилин гри, після чого послідував гол від гравця «Вовків» Д. Коста на 27-й хвилині. У першому таймі Жоао Гомеш також отримав жовту картку на 35-й хвилині. На початку другого тайму «Брентфорд» здійснив три швидкі заміни на 61-й хвилині, вилучивши К. Шаде, М. Єнсена і Ж. Дасільву та випустивши на поле Ю. Вісса, В. Янелта. Вісса, В. Янелта і М. Дамсгаарда відповідно.

На 64-й хвилині «Вовки» також зробили заміну: П. Сарабія замінив Хван Хі-Чана. Після 69-ї хвилини гри «Вовки» подвоїли свою перевагу, коли Хван Хі Чан забив гол. На 73-й хвилині «Вовки» зробили дві заміни: Д. Косту замінив Ж. Моутінью, а Жоао Гомеша — А. Траоре. Брентфорд зробив ще дві заміни на 74-й хвилині, замінивши Р. Генрі на С. Генрі на С. Годдоса і А. Хіккі на С. Баптиста. На 89-й хвилині «Вовки» зробили дві останні заміни: М. Леміна вийшов замість П. Нето, а М. Кунья — замість Х. Буено. Загалом, «Вовки» зберегли свою сильну гру впродовж усієї гри і в підсумку здобули перемогу з підсумковим рахунком 2:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лестер — Вулверхемптон, Брентфорд — Астон Вілла.