Тоттенгем — Борнмут — 2:3. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-15 19:14 15 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і ... Тоттенгем — Борнмут — 2:3. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

15 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і Борнмут (Англія).

Тоттенхем - Борнмут - 2:3. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаТоттенхем - Борнмут - 2:3. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 31-й тур

Тоттенгем (Лондон) — Борнмут (Англія) — 2:3 (1:1)
Голи: Сон Хин Мін (14), А. Данжума (88) — Матіас Він’я (38), Соланке (51), Д. Уаттара (90+5)

Предупредження: Крісті (45), Дж. Стівенс (45+2), Перішич (58)

Огляд матчу Тоттенгем — Борнмут:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Тоттенгем Хотспур» «Борнмут» зумів вирвати перемогу в «Тоттенгема» з рахунком 2:3. Гра вийшла захопливою, оскільки обидві сторони чинили сильний опір. Матч почався з того, що «Тоттенгем» вийшов уперед на 14-й хвилині, коли Сон Хин-Мін забив гол, вивівши господарів уперед. Однак «Борнмут» відповів гарною відповіддю незадовго до перерви, коли М. Віна на 38-й хвилині зрівняв рахунок. По ходу гри «Борнмут» мав сильніший вигляд, його атака йшла вперед із більшим темпом і неприборканим духом. На 51-й хвилині Д. Соланке забив другий гол, зробивши рахунок 1:2 на користь гостей. «Тоттенгем» спробував повернутися в гру і чинити тиск на оборону «Борнмута», але вони не змогли скористатися отриманими шансами. Гра була напруженою, обидві команди боролися за кожен сантиметр простору. Ситуація почала загострюватися ближче до кінця гри, коли І. Перішич отримав жовту картку за гру «Тоттенхема».

На 58-й хвилині «Тоттенгем» зробив заміну, випустивши А. Данжуму замість Д. Санчеса. Борнмут також зробив низку замін, щоб зберегти свіжість гравців і спробувати втримати перевагу. Намагаючись змінити хід гри, «Тоттенгем» на 77-й хвилині випустив О. Скіппа, а замість нього — Річарлісона. Борнмут продовжував атакувати, і на 79-й хвилині вони випустили П. Біллінгса та Д. Ваттару, а М. Сенезі вийшов замість Б. Таверньє. Зміни майже одразу ж принесли дивіденди «Тоттенхему», коли А. Данжума забив гол на 88-й хвилині і вирівняв гру — 2:2. Однак їхня радість була недовгою, тому що «Борнмут» забив приголомшливий гол у компенсований час на 90-й хвилині зусиллями Д. Уаттари і вирвав перемогу. Це був, безумовно, незабутній матч, в якому «Борнмут» взяв три найважливіших очки в Прем’єр-лізі. Поразка стала гіркою пігулкою для «Тоттенхема», але вони черпатимуть сили в тому, що боролися до кінця, незважаючи на результат. На вболівальників чекала дивовижна гра, в якій було багато видовищних моментів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ньюкасл — Тоттенгем, Борнмут — Вест Гем.