Інтер — Монца — 0:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-15 23:45 15 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і ... Інтер — Монца — 0:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

15 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Монца (Італія).

Інтер - Монца - 0:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаІнтер - Монца - 0:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 30-й тур

Інтер (Мілан) — Монца (Італія) — 0:1 (0:0)
Голи: Кальдірола (78)

Предупредження: Армандо Іззо (44), Капрарі (62), Мхітарян (66), Брозовіч (80)

Огляд матчу Інтер — Монца:

Міланський «Інтер» зустрівся з «Монцою» в напруженому матчі Серії А на стадіоні «Джузеппе Меацца». За рівної гри обох команд перший важливий момент у матчі стався на 29-й хвилині, коли «Монца» замінила Г. Капрарі на С. Сенсі. Сенсі. Однак жодна з команд не змогла вийти з глухого кута, і рахунок на перерву залишився 0:0. У другому таймі «Монца» накрутила темп, і вже за шість хвилин зробила першу заміну в таймі: А. Колпані замінив С. Бірінделлі. Вони продовжували насідати і на 59-й хвилині замінили Дж. Мачіна на Н. Ровеллу. Інтер відповів невдовзі після цього, замінивши Ф. Ачербі на С. де Врія на 51-й хвилині. Однак «Монца» продовжувала домінувати у грі та зрештою домоглася успіху на 78-й хвилині, коли Л. Кальдірола забив єдиний гол у матчі.

Інтер" спробував зрівняти рахунок, випустивши на 71-й хвилині послідовно Х. Корреа, Л. Мартінеса та Х. Калханоглу. Однак «Монца» вистояла, і гра закінчилася з рахунком 1:0 на користь гостей. Хоча «Монца» отримала кілька жовтих карток упродовж усього матчу, вони змогли зберегти самовладання і здобути перемогу. А. Іццо з «Монци» був вилучений на 44-й хвилині та замінений на Марлона на 85-й хвилині, а Г. Капрарі отримав жовту картку на 62-й хвилині. М. Брозович з «Інтера» також отримав жовту картку на 80-й хвилині, а господарі спробували струсити ситуацію, випустивши М. Дарміана замість Е. Дзеко на 81-й хвилині. Однак на 85-й хвилині замість М. Валоті вийшов Дані Мота з «Монци» і довів справу до перемоги гостей. Загалом, це була напружена та напружена гра, в якій «Монца» зрештою виборола цінні три очки. Хоча «Інтер», безсумнівно, розчарований поразкою, він буде прагнути відігратися в наступному матчі Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Емполі — Інтер, Монца — Фіорентина.