Роман Яремчук зіграв лише 7 хвилин у черговому матчі «Брюгге»

2023-04-16 07:12 Український нападник бельгійського «Брюгге» Роман Яремчук продовжує відчувати гострі проблеми з ігровою практикою у своєму клубі. ... Роман Яремчук зіграв лише 7 хвилин у черговому матчі «Брюгге»

Український нападник бельгійського «Брюгге» Роман Яремчук продовжує відчувати гострі проблеми з ігровою практикою у своєму клубі.

Роман Яремчук

27-річний українець потрапив у заявку «Брюгге» на вчорашній виїзний матч чемпіонату Бельгії з «Вестерло» (0:0), але залишився в запасі. На полі Яремчук з’явився лише на 83-й хвилині зустрічі, замінивши Матса Рітса. За відведений йому ігровий час форвард нічим у грі відзначитися не зумів.

Додамо, що в поточному сезоні Яремчук узяв участь у 26 матчах «Брюгге» у всіх турнірах, але лише в 9 випадках опинявся в стартовому складі. Із результативних дій на рахунку українця два голи та дві гольові передачі. Востаннє Яремчук забивав за свій клуб у жовтні минулого року.