«Тисне необхідність перемогти за будь-яку ціну», — Ротань про чергову нічию «Олександрії»

2023-04-16 09:02 Головний тренер «Олександрії» Руслан Ротань прокоментував черговий нічийний результат своєї команди. Учора олександрійці розійшлися миром у ... «Тисне необхідність перемогти за будь-яку ціну», — Ротань про чергову нічию «Олександрії»

Головний тренер «Олександрії» Руслан Ротань прокоментував черговий нічийний результат своєї команди. Учора олександрійці розійшлися миром у виїзному матчі 21-го туру чемпіонату України з харківським «Металістом 1925» — 0:0. Це вже шоста нічия «Олександрії» в останніх семи матчах.

Руслан Ротань

«Щоб вигравати — треба забивати. Я говорив хлопцям: в таких матчах потрібно вигризати, діставати, реалізовувати моменти, попри усі умови, треба „виривати“ такі м’ячі. Хлопці старалися, проте на сьогодні маємо такий результат і повинні його прийняти.

Чого не вистачає футболістам? Я вважаю, впевненості. А вона з’явиться тоді, коли почнемо забивати. Треба зробити серію перемог, щоб ця впевненість прийшла. Тоді й з реалізацією моментів все буде добре. Помітно, що хлопці хочуть вигравати. Але десь хвилювання, десь тиск того, що треба перемогти за будь-яку ціну, на жаль, тяжіє над усіма нами.

Ми маємо стати тією командою, яка з перших хвилин буде налаштована забивати, тоді ми зможемо розчаровувати суперника і на 94 -ій хвилині, і на 95-ій. Саме цього ми прагнемо.

Команда повинна грати тільки на перемогу, тільки на результат, де буде +3 очки в нашу скарбничку. Для цього, звісно, потрібно багато працювати. Працювати над реалізацією, над прагненням, щоб з’явилося бажання у всіх, без виключення, грати і перемагати. Тоді прийдуть результати», — сказав Ротань після матчу з «Металістом 1925».