Лечче — Сампдорія — 1:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-16 15:30 16 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і ... Лечче — Сампдорія — 1:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

16 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і Сампдорія (Генуя).

Лечче - Сампдорія - 1:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаЛечче - Сампдорія - 1:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 30-й тур

Лечче (Італія) — Сампдорія (Генуя) — 1:1 (1:0)
Голи: А. Сізей (31) — Jese (75)

Попередження: Леріс (52), Абдельхамід Сабірі (67), Ді Франческо (74), Рінкон (84), Томмазо Аугелло (86)

Огляд матчу Лечче — Сампдорія:

Матч між Лечче і Сампдорією на стадіоні Комунале Віа дель Маре був напруженим, обидві команди прагнули перемоги впродовж усіх дев’яноста хвилин. Рахунок у перерві 1:0 на користь Лечче не зупинив Сампдорію, яка зберегла самовладання і відбилася, щоб у підсумку домогтися нічиєї. Лечче почав матч із перших хвилин: А. Сісай забив на 31-й хвилині та вивів свою команду вперед. Однак після перерви Сампдорія вийшла вперед, зробивши чотири заміни поспіль, щоб освіжити свою атаку. Зміни принесли свої плоди, і на 75-й хвилині Хесе забив гол, зрівнявши рахунок. У матчі було багато жовтих карток: М. Леріс і А. Сабірі отримали попередження на 52-й і 67-й хвилинах відповідно.

Ф. Ді Франческо з Лечче також отримав жовту картку на 74-й хвилині. Обидві команди продовжували йти вперед у пошуках переможця, роблячи нові заміни, щоб внести свіжі сили в гру. Однак жодна з команд не змогла вийти з глухого кута, і матч закінчився внічию 1:1. Результат був справедливим відображенням гри, обидві команди наполегливо працювали і демонстрували велику рішучість протягом усього матчу. «Лечче» буде розчарований тим, що не втримав перевагу, але «Сампдорія» може бути спокійна за свою гру в другому таймі і за те, що вони боролися, щоб заробити цінне очко. Цей матч продемонстрував конкурентний характер ліги Серії А, обидві команди показали готовність битися до фінального свистка. Вболівальники сподіватимуться на те, що ці дві команди будуть продовжувати в тому ж дусі по ходу сезону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мілан — Лечче, Сампдорія — Спеція.