Лілль — Монпельє — 2:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-16 16:00 16 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і ... Лілль — Монпельє — 2:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

16 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і Монпельє (Франція).

Лілль - Монпельє - 2:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаЛілль - Монпельє - 2:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 31-й тур

Лілль (Франція) — Монпельє (Франція) — 2:1 (0:1)
Голи: J. David (70), Кабелла (72) — Іссіага Сілла (24)

Попередження: Рібейро (35), Сепе Ельє Вахі (43), Жюльєн (51), K. Kouyate (90+3)

Огляд матчу Лілль — Монпельє:

Лілль і Монпельє нещодавно зустрілися один з одним у довгоочікуваному матчі Ліги 1 на арені Декатлон — Стад П’єр-Морой. У грі обидві сторони показали хорошу гру, причому «Монпельє» вийшов вперед раніше, ніж «Лілль» здобув перемогу з рахунком 2:1. Перший гол у матчі був забитий на 24-й хвилині, коли гравець «Монпельє» І. Сілла влучив у сітку воріт і вивів свою команду вперед. У першому таймі «Лілль» ледве просувався вперед, і це проявилося в кількості жовтих карток, які отримали Алекссандро і Е. Вахі. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Монпельє». Однак тренер «Лілля» Крістоф Галтьє зробив три швидкі заміни, розраховуючи переломити ситуацію в другому таймі.

Г. Гудмундссон, Ж. Бамба і Т. Веа вийшли на поле на 46-й хвилині, оскільки «Лілль» хотів додати більше атакувальних можливостей у свій склад. Другий тайм почався майже так само, як і перший, з раннього вилучення гравця «Монпельє» К. Жюльєна. Посилення атакувальних можливостей «Лілля» зрештою принесло свої плоди на 70-й хвилині, коли Ж. Давид зрівняв рахунок. Потім Р. Кабелла забив переможний м’яч для «Лілля» на 72-й хвилині, розлютивши вболівальників господарів. Ближче до кінця матчу обидві команди зробили заміни: А. Нордін і Ж. Шотар із «Монпельє», а також А. Гомеш із «Лілля». Т. Саваньє і Р. Кабелла також були замінені на 88-й і 90-й хвилинах відповідно. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь «Лілля», а гравець «Монпельє» К. Куяте отримав жовту картку на останніх секундах гри. Це був захопливий матч для глядачів, а «Лілль» ще раз довів, чому він є однією з найкращих команд у лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Осер — Лілль, Монпельє — Ренн.