Шахтар — Львів — 2:0. Чемпіонат України, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-16 16:02 16 квітня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і ... Шахтар — Львів — 2:0. Чемпіонат України, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

16 квітня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і Львів (Львів).

Шахтар - Львів - 2:0. Чемпіонат України, 21-й тур. Огляд матчу, статистикаШахтар - Львів - 2:0. Чемпіонат України, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 21-й тур

Шахтар (Донецьк) — Львів (Львів) — 2:0 (1:0)
Голи: О. Бондаренко (7), О. Бондаренко (75)

Предупредження: D. Кузик (17), V. Bugay (45), Максим Грісьо (45+2), Сікан (66), A. Тотовицький (85), A. Алібеков (85)

Огляд матчу Шахтар — Львів:

У футбольному матчі Прем’єр-ліги, який відбувся на стадіоні «Арена Львів», донецький «Шахтар» зіграв зі своїм суперником «Львовом». У матчі розгорнулася захоплююча боротьба між двома командами, яка призвела до цікавого фіналу. Гра закінчилася з рахунком 2:0 на користь донецького «Шахтаря» за рахунку 1:0 у перерві. Матч розпочався з рівної боротьби обох команд, але вже на сьомій хвилині донецький «Шахтар» вийшов уперед. Перший гол у матчі забив А. Бондаренко, задавши тон усій грі. По ходу матчу львів’яни отримали кілька жовтих карток. Д. Кузик отримав жовту картку на 17-й хвилині, а В. Бугай і М. Грисьо — на 45-й хвилині. Д. Сікан із донецького «Шахтаря» також отримав жовту картку на 66-й хвилині, що ще більше посилило напругу на полі. На 71-й хвилині обидві команди зробили заміни. У львів’ян І. Свржняк був замінений на Б. Мишенка, а у донецького «Шахтаря» К. Келсі замінив Л. Траоре.

Донецький «Шахтар» на тій самій хвилині замінив Д. Сікана на А. Тотовицького. На 72-й хвилині львів’янин О. Бєляєв був замінений на А. Есеолу. Матч продовжував загострюватися, і на 75-й хвилині донецький «Шахтар» А. Бондаренко забив ще один гол. Потім донецький «Шахтар» зробив ще дві заміни: на 79-й хвилині Г. Судаков замінив О. Очеретька, а на 80-й хвилині Ю. Ракицький замінив Д. Топалова. На 83-й хвилині «Львів» здійснив дві заміни: О. Мільченко замінив М. Сасовського, а М. Грисьо — С. Сімініна. На 85-й хвилині матчу було видано ще одну жовту картку — її отримали А. Тотовицький та А. Алібеков. Нарешті, на 87-й хвилині донецький «Шахтар» зробив ще одну заміну, замінивши Б. Михайличенка на К. Тоірова. Загалом, матч став захоплюючим протистоянням двох команд, у якому донецький «Шахтар» здобув перемогу з рахунком 2:0. Обидві команди показали сильні виступи та чудову гру на полі. Матч продемонстрував найкращі футбольні якості Прем’єр-ліги і надовго запам’ятається вболівальникам обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Динамо — Шахтар, Львів — Металіст 1925.