Жирона — Ельче — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-16 17:00 16 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) та ... Жирона — Ельче — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

16 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) та Ельче (Іспанія).

Жирона - Ельче - 2:0. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаЖирона - Ельче - 2:0. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 29-й тур

Жирона (Іспанія) — Ельче (Іспанія) — 2:0 (1:0)
Голи: Валентин Кастельянос (45), Оріоль Ромеу (70)

Попередження: Валентин Кастельянос (17), Пере Мілла (22), Сантьяго Буено (42), Оріоль Ромеу (47), Бойє (57), Жерар Гамбо (73)

Огляд матчу Жирона — Ельче:

У матчі Ла Ліги, який відбувся на стадіоні «Естаді Муніципаль де Монтіліві», «Жирона» в захопливому поєдинку приймала «Ельче». Жирона здобула перемогу з рахунком 1:0 у перерві та 2:0 у компенсований час. Гра пройшла в напруженій боротьбі між обома сторонами, протягом усього матчу відбувалося багато подій. На 14-й хвилині «Жирона» зробила першу заміну: Б. Гарсія був замінений на А. Гарсію. На 17-й хвилині жовту картку отримав гравець «Жирони» Т. Кастельянос, що свідчить про фізичний характер гри. На 22-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ельче» П. Мілья, що ще більше підкреслило інтенсивність матчу. По ходу гри на 42-й хвилині була отримана ще одна жовта картка, цього разу С. Буено з «Жирони». Однак на 45-й хвилині «Жирона» забила свій перший гол у матчі: Т. Кастельянос вразив ворота суперника. У другому таймі Ельче зробив дві швидкі заміни: Х. Паласіос замінив П. Ліролу, а Р. Гуті — А. Колладо.

Однак «Жирона» продовжувала насідати, і на 47-й хвилині О. Ромеу отримав жовту картку. На 57-й хвилині було отримано ще одну жовту картку, цього разу Л. Бойє з «Ельче». У відповідь «Жирона» зробила дві швидкі заміни, замінивши Х. Ернандеса на М. Гутьєрреса і Т. Вілью на Валері. Ближче до 70-ї хвилини «Жирона» забила свій другий гол у матчі: О. Ромеу вразив ворота суперника. На 73-й хвилині гравець «Ельче» Г. Гумбау дістав жовту картку, а на 76-й хвилині команда зробила третю заміну, замінивши Л. Бойє на Р. Нтеку. Жирона відповіла двома своїми замінами: Т. Кастельянос був замінений на К. Стуані, а І. Мартін — на І. Куто. Ельче зробив дві останні заміни на 78-й хвилині: Тете Моренте замінив Н. Меркау, а П. Мілла — Е. Понсе. Однак на 90-й хвилині Ельче отримав червону картку, а Е. Понсе був вилучений з поля. Гра закінчилася вражаючою перемогою «Жирони» з рахунком 2:0. Загалом, матч пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди показали хорошу гру. У підсумку перемога дісталася «Жироні», два голи якої стали вирішальними в протистоянні двох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вальядолід — Жирона, Ельче — Валенсія.