Чорноморець — Ворскла — 0:1. Чемпіонат України, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-16 17:02 16 квітня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Чорноморець (Одеса) і ... Чорноморець — Ворскла — 0:1. Чемпіонат України, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

16 квітня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Чорноморець (Одеса) і Ворскла (Полтава).

Чорноморець - Ворскла - 0:1. Чемпіонат України, 21-й тур. Огляд матчу, статистикаЧорноморець - Ворскла - 0:1. Чемпіонат України, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 21-й тур

Чорноморець (Одеса) — Ворскла (Полтава) — 0:1 (0:0)
Голи: Т. Сефері (85)

Попередження: О. Васильєв (30), А. Батсула (45), Чеснаков (51), Y. Павлюк (59), Д. Олійник (64)

Огляд матчу Чорноморець — Ворскла:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги між «Чорноморцем» та полтавською «Ворсклою» на стадіоні «Чорноморець» на вболівальників очікував напружений і напружений поєдинок. Обидві сторони прагнули перемоги, і гравці вийшли на поле із запеклим бажанням домогтися успіху. У першому таймі обидві команди мали рівну кількість можливостей, але жодна з них не змогла влучити у площину воріт. О. Васильєв із «Чорноморця» отримав жовту картку на 30-й хвилині, але це був єдиний реальний момент у першому таймі. Другий тайм пройшов у тому ж ключі, що й перший: обидві команди намагалися створити моменти, але забити так і не змогли.

В. Чеснаков, Д. Олійник і Ю. Павлюк отримали жовті картки, а Челноков із «Чорноморця» отримав другу жовту і наступну червону картку, внаслідок чого його команда залишилася вдесятьох. Полтавська «Ворскла» провела вирішальну заміну на 69-й хвилині, випустивши А. Челядіна замість Феліпе Родрігеса. Це рішення виявилося плідним для гостей, бо в підсумку вони здобули перемогу завдяки пізньому голу Т. Сефері на 85-й хвилині. Коли матч добіг кінця, серед гравців і вболівальників «Чорноморця» відчувалося розчарування. Це була гірка пігулка, програти на останніх хвилинах матчу. Однак гравці та вболівальники полтавської «Ворскли» раділи, святкуючи важку перемогу далеко від дому. Загалом, це був захопливий матч, у якому було багато подій і драматизму. Оскільки сезон Прем’єр-ліги ще в самому розпалі, обом командам необхідно швидко перегрупуватися і сконцентруватися, адже попереду ще багато складних матчів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кривбас — Чорноморець, Ворскла — Металіст.