Вест Гем — Арсенал — 2:2. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-16 18:00 16 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) ... Вест Гем — Арсенал — 2:2. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

16 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Арсенал (Лондон).

Вест Гем - Арсенал - 2:2. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаВест Гем - Арсенал - 2:2. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 31-й тур

Вест Гем (Лондон) — Арсенал (Лондон) — 2:2 (1:2)
Голи: Бенрахма (33), Боуен (55) — Жезус (7), Едегор (10)

Попередження: Т. Партей (35), Жезус (45+4), Крессуелл (83)

Огляд матчу Вест Гем — Арсенал:

Матч Прем’єр-ліги між «Вест Гемом» та «Арсеналом» на стадіоні «Лондон» продемонстрував кілька захопливих моментів, а рахунок у перерві був 1:2 на користь «Арсеналу». Однак гра закінчилася внічию 2:2, внаслідок чого обидві команди набрали по одному очку. «Арсенал» впевнено розпочав гру, коли Габріель Жезус забив гол за команду на сьомій хвилині, а потім Мартін Одегаард забив блискучий гол на 10-й хвилині. У відповідь на це «Вест Гем» реалізував пенальті, призначений Саїдом Бенрахмою на 33-й хвилині, скоротивши різницю в рахунку. У першому таймі «Арсенал» отримав дві жовті картки: Томас Партей і Жезус отримали попередження на 35-й і 45-й хвилинах відповідно.

Господарі спробували зрівняти рахунок, пропустивши з пенальті від Букайо Сака на 52-й хвилині, а Джаррод Боуен успішно забив «Вест Гему» на 55-й хвилині, зробивши рахунок 2:2. Другий тайм був наповнений замінами: на 67-й хвилині «Арсенал» замінив Жезуса і Парті на Жоржиньо і Леандро Троссарда відповідно. Аарон Крессвелл із «Вест Гема» також отримав жовту картку на 83-й хвилині. На 85-й хвилині «Арсенал» зробив ще дві заміни: Габріель Мартінеллі і Кіран Тірні були замінені на Рейсса Нельсона і Флорентіно Вієйра. Вест Гем зробив ще дві заміни: Міхаїл Антоніо і Лукас Пакете вийшли замість Марка Корнета і Флінна Даунса на 87-й і 88-й хвилинах відповідно. На останній хвилині гри «Вест Гем» ввів у гру Пабло Форнальса замість Бенрахми на 90-й хвилині. «Арсенал» також зробив останню заміну: Одегаард був замінений на Едді Нкетіа на тій же хвилині. Незважаючи на зусилля обох команд, гра закінчилася внічию. Уболівальники обох команд залишилися розчаровані, оскільки переможця виявити не вдалося. Матч, безумовно, вийшов цікавим, обидві сторони показали хорошу боротьбу. Нічия допомогла «Арсеналу» залишитися на 9-му місці в турнірній таблиці Прем’єр-ліги, а «Вест Гему» — на 5-му. Тепер обидві команди зосередяться на майбутніх матчах з іншими суперниками по лізі, продовжуючи своє прагнення піднятися вгору турнірними сходами Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Борнмут — Вест Гем, Арсенал — Саутгемптон.