Страсбур — Аяччо — 3:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-16 18:06 16 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і ... Страсбур — Аяччо — 3:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

16 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і Аяччо (Франція).

Страсбур - Аяччо - 3:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаСтрасбур - Аяччо - 3:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 31-й тур

Страсбур (Франція) — Аяччо (Франція) — 3:1 (1:0)
Голи: Гамейро (26), Х. Діарра (71), Y. Suzuki (89) — M. Barreto (76)

Попередження: Мунаїм Ель-Ідріссі (34), Кутадер (63), Седрік Авінель (70), Санджін Прчич (78), Ісмаель Діалло (83), Коне (90+3)

Огляд матчу Страсбур — Аяччо:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 «Страсбург» зустрівся з «Аяччо» на стадіоні «Стад де ла Майнау». Обидві команди підійшли до гри з бажанням щось довести, і саме «Страсбург» вийшов переможцем з підсумковим рахунком 3:1. На 26-й хвилині у ворота «Страсбура» було призначено пенальті, і Кевен Гамейро вийшов на ударну позицію. Гамейро не помилився і реалізував свій шанс, забезпечивши перевагу господарів поля з рахунком 1:0. Аяччо спробував повернутися в гру, але не зміг зламати оборону Страсбура. На 34-й хвилині Мунір Ель-Ідріссі з «Аяччо» отримав жовту картку за фол. На початку другого тайму «Аяччо» зробив дві заміни, випустивши Кевіна Спадануду і Ромена Хамуму. Однак «Страсбур» продовжував домінувати, і на 57-й хвилині Жеремі Ахолу був замінений на Санджина Прчича.

Тренер «Страсбура» продовжував вносити зміни, і на 62-й хвилині Лебо Мотіба вийшов замість Хабібу Діарра. Жанрікнер Беллегарде зі «Страсбура» також був замінений, а його місце зайняв Ібрагіма Сіссоко. На 63-й хвилині гравець «Аяччо» М. Кутадер отримав жовту картку за фол. Аяччо зробив ще кілька замін: Янніка Тузгара замінили на Шейка Байала, а Максима Кутадера замінили на Вінсента Маркетті. На 70-й хвилині гравець «Аяччо» Седрік Авінель отримав жовту картку. За хвилину Діарра зі «Страсбура» забив гол, вивівши свою команду вперед на два очки. Аяччо не здавався, і на 76-й хвилині Мікаель Баррето забив гол, скоротивши розрив у рахунку до 2:1. Однак для виїзної команди було надто мало часу: Йоханн Сузукі зі Страсбурга забив гол на 89-й хвилині та забезпечив перемогу своїй команді. Обидві команди отримали кілька жовтих карток протягом усього матчу, зокрема по одній на 90-й хвилині. У підсумку Страсбур вийшов вперед, здобувши заслужену перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реймс — Страсбур, Аяччо — Брест.