Хетафе — Барселона — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-16 19:15 16 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і ... Хетафе — Барселона — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

16 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і Барселона (Іспанія).

Хетафе - Барселона - 0:0. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаХетафе - Барселона - 0:0. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 29-й тур

Хетафе (Іспанія) — Барселона (Іспанія) — 0:0 (0:0)

Попередження: Гаві (2), Омар Альдерете (42), Даміан Суарес (57)

Огляд матчу Хетафе — Барселона:

У матчі Ла Ліги на стадіоні «Колізей Альфонсо Перес» зустрічалися «Гетафе» і «Барселона», що завершилася безгольовою нічиєю. Гра почалася в рівній боротьбі, обидві команди намагалися взяти матч під свій контроль. Молодий півзахисник «Барселони» Гаві отримав жовту картку на двохвилинній позначці, вчинивши фол. На 42-й хвилині жовту картку отримав гравець «Гетафе» О. Альдерете після необережного нападу. На 18-й хвилині «Барселона» зробила першу заміну в матчі: Е. Гарсія був замінений на С. Роберто.

Однак ця зміна не сильно вплинула на гру, яка залишалася дуже конкурентною протягом усього матчу. На 57-й хвилині жовту картку отримав гравець «Гетафе» Д. Суарес, а потім команда зробила заміну: на 67-й хвилині Х. Іглесіас замінив Порту. Барселона пішла за прикладом «Гетафе» і випустила на поле Х. Альбу і Ф. Торреса замість Гарсії і Роберто. Ф. Кессі також вступив у гру замість А. Фаті на 68-й хвилині. Заміни не призвели до суттєвих змін, і команди продовжували боротися за гол до кінця другого тайму. На 76-й хвилині «Гетафе» здійснив ще дві заміни: Н. Максимович і Мунір Ель-Хаддаді замінили А. Алгобіа і К. Алена. Е. Унал і Г. Альварес, які вийшли на заміну, замінили Г. Вільяра і Д. Суареса на 83-й хвилині. Єдиною помітною зміною у складі «Барселони» у другому таймі стала заміна Рафіньї на П. Торре на 88-й хвилині. Незважаючи на численні зміни у складі обох команд, гра закінчилася безгольовою нічиєю. Матч був напруженим, і обидві команди показали хороший футбол, але жодна зі сторін не змогла влучити у площину воріт. Хоча жодна з команд не домоглася бажаного результату, це була захоплююча гра для вболівальників, які були на стадіоні або спостерігали за нею з дому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальорка — Хетафе, Барселона — Атлетіко.