Монако — Лор’ян — 3:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-16 20:05 16 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і ... Монако — Лор’ян — 3:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

16 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і Лор’ян (Франція).

Монако - Лор'ян - 3:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаМонако - Лор'ян - 3:1. Чемпіонат Франції, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 31-й тур

Монако (Франція) — Лор’ян (Франція) — 3:1 (2:0)
Голи: Діатта (14), Олександр Головін (27), К. Волланд (55) — І. Коне (86)

Попередження: Ігор Сільва (25)

Огляд матчу Монако — Лор’ян:

«Монако» і «Лор’ян» зустрілися один з одним у довгоочікуваному футбольному матчі Ліги 1, який відбувся на стадіоні «Стад Луї II». Матч був наповнений захопливими моментами, які тримали вболівальників у напрузі від початку до кінця. На 14-й хвилині «Монако» забив свій перший гол за вечір завдяки голу К. Дьятти. Потім послідувала жовта картка для гравця «Лор’яна» Ігоря Сільви на 25-й хвилині. На 27-й хвилині А. Головін забив ще один гол у ворота «Монако», зробивши рахунок у перерві 2:0 на користь господарів поля. Другий тайм розпочався з того, що на 46-й хвилині «Лор’ян» зробив три заміни, сподіваючись переломити хід гри. Однак «Монако» продовжував домінувати і знову забив на 55-й хвилині завдяки голу К. Воланда.

Лор’яну вдалося відігратися на 86-й хвилині, коли було призначено пенальті, який успішно реалізував І. Коне. Однак цього виявилося недостатньо, щоб змінити результат матчу, оскільки «Монако» втримав свою перевагу. Підсумковий рахунок матчу — 3:1 на користь «Монако», а голами у складі господарів відзначилися К. Діатта, А. Головін і К. Волланд. Лор’яну вдалося уникнути поразки завдяки пенальті І. Коне. На 76-й хвилині тренер «Монако» здійснив три заміни: М. Камара, А. Головін і К. Волланд вийшли замість Е. Матазо, І. Якобса та Е. Бен Сегіра відповідно. На 90-й хвилині «Монако» здійснив ще дві заміни: В. Бен Єддера і К. Діатту замінили М. Боаду і М. Аклюш. Загалом, це був захопливий матч, який продемонстрував талант і майстерність обох команд. Домінування «Монако» протягом усього матчу принесло їм заслужену перемогу, а «Лор’ян» прагнутиме відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ланс — Монако, Лор’ян — Тулуза.