Н оттінгем Форест — Ман.Юнайтед — 0:2. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-16 20:30 16 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) ... Н оттінгем Форест — Ман.Юнайтед — 0:2. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

16 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) і Ман.Юнайтед (Англія).

Ноттінгем Форест - Ман.Юнайтед - 0:2. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистикаНоттінгем Форест - Ман.Юнайтед - 0:2. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 31-й тур

Ноттінгем Форест (Англія) — Ман.Юнайтед (Англія) — 0:2 (0:1)
Голи: Антоній (32), Далот (76)

Попередження: Гаррі Магуайр (3), Вільямс (67), О. Мангала (83), Вегорст (90+3)

Огляд матчу Ноттінгем Форест — Ман.Юнайтед:

Матч Прем’єр-ліги між «Ноттінгем Форест» і «Манчестер Юнайтед» на стадіоні «Сіті Граунд» був напруженим, і в підсумку перемога з рахунком 2:0 залишилася за господарями поля. У перші 45 хвилин на полі було скоєно безліч фолів, а перше вилучення в матчі відбулося на 3-й хвилині, коли Гаррі Магуайр отримав жовту картку за небезпечну атаку. Манчестер Юнайтед" зрівняв рахунок на 32-й хвилині завдяки голу Антоні, який потужним ударом з-за меж штрафного майданчика переграв воротаря «Форест». На початку другого тайму «Ноттінгем Форест» здійснив дві заміни, випустивши Т. Авонійі та Р. Фройлера замість С. Сурріджа та О. Мангали відповідно. Однак господарі поля зазнали ще однієї невдачі, коли на 67-й хвилині Натан Вільямс отримав жовту картку за фол на гравцеві «Манчестер Юнайтед».

Гості зробили першу заміну на 72-й хвилині: А. Марсьяль вийшов замість В. Вегхорста, а всього через чотири хвилини вони подвоїли свою перевагу завдяки блискучому удару Д. Далота. Оскільки матч вислизав від «Ноттінгем Форест», вони зробили третю заміну на 81-й хвилині, замінивши С. Маккенну на Е. Денніса. Однак їхнім надіям на повернення було завдано ще одного удару, коли О. Мангала отримав жовту картку на 83-й хвилині за несвоєчасну атаку. У міру наближення останніх хвилин матчу обидві команди провели нові заміни: М. Гіббс-Вайт замінив Дж. Лінгарда у «Ноттінгем Форест», а К. Еріксен вийшов замість Фреда у «Манчестер Юнайтед». На останніх хвилинах матчу гравцеві «Манчестер Юнайтед» В. Вегхорсту було показано жовту картку, внаслідок чого матч закінчився з рахунком 2:0 на користь «Ноттінгем Форест».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — Ноттінгем Форест, Ман.Юнайтед — Челсі.