Рома — Удінезе — 3:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-16 23:48 16 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і ... Рома — Удінезе — 3:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

16 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Удінезе (Італія).

Рома - Удінезе - 3:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаРома - Удінезе - 3:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 30-й тур

Рома (Рим) — Удінезе (Італія) — 3:0 (1:0)
Голи: Е. Бове (37), Пеллегріні (55), Абрахам (90+1)

Попередження: Р. Перейра (35), Ісаак Успіх (40), Кінгслі Еізібуе (45+4), Манчіні (67), F. Thauvin (90+1)

Огляд матчу Рома — Удінезе:

АС Рома" здобула комфортну перемогу з рахунком 3:0 над «Удінезе» в матчі Серії А, що відбувся на «Стадіо Олімпіко». Господарі домінували у грі та забили свій перший гол на 37-й хвилині зусиллями Е. Бове після того, як двома хвилинами раніше жовту картку отримав гравець «Удінезе» Р. Перейра. Незважаючи на призначений тієї ж хвилини пенальті, Б. Крістанте промахнувся, але «Рома» продовжувала тиснути і на 55-й хвилині подвоїла свою перевагу завдяки голу Л. Пеллегріні. Після другого голу «Рома» зробила заміну, випустивши Г. Вейналдума замість Н. Матіча.

Удінезе" намагався закріпитися в грі, але їхні зусилля виявилися марними, і вони пропустили пенальті на 69-й хвилині, причому Перейра не зміг реалізувати те, що могло б стати життєво важливим голом. З іншого боку, «Рома» зробила більше замін: С. Ель-Шаараві, А. Белотті, З. Челік і Л. Спінаццола вийшли замість С. Ель-Шаараві, Т. Абрахама, Л. Спінаццоли і З. Челіка. У складі «Удінезе» також відбулося кілька змін: К. Ехізібуе, Л. Самарджич, С. Ловрич, І. Успіх і Д. Удогі вийшли на поле. Матч, у якому було три жовті картки, закінчився тим, що Ф. Товен отримав одну на 90-й хвилині, а Абрахам забив третій гол «Роми» в компенсований час. Перемога «Роми» означає, що вона піднімається вгору по турнірній таблиці Серії А, в той час як «Удінезе» залишається в середині таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аталанта — Рома, Удінезе — Кремонезе.