Фіорентина — Аталанта — 1:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-17 23:53 17 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) та ... Фіорентина — Аталанта — 1:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

17 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) та Аталанта (Бергамо).

Фіорентина - Аталанта - 1:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаФіорентина - Аталанта - 1:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 30-й тур

Фіорентина (Флоренція) — Аталанта (Бергамо) — 1:1 (0:1)
Голи: Кабрал (55) — Йоакім Меле (37)

Попередження: Йоакім Меле (38), Едерсон (60), Р. Толої (71), Лукас Мартінес Куарта (75)

Огляд матчу Фіорентина — Аталанта:

«Фіорентина» і «Аталанта» зійшлися в довгоочікуваному поєдинку на «Стадіо Артеміо Франкі» в останньому випуску італійської вищої футбольної ліги, Серії А. Матч закінчився внічию 1:1, обидві команди продемонстрували свої зусилля протягом усієї гри. У першому таймі був забитий тільки один гол, на 37-й хвилині. Гравець «Аталанти» Й. Маеле блискучим ударом вивів свою команду вперед. Однак його радість була недовгою, адже вже на наступній хвилині йому було показано жовту картку за підніжку. На початку другого тайму «Фіорентина» прагнула зрівняти рахунок, і їй це вдалося на 55-й хвилині з пенальті А. Кабрала. Матч посилювався з кожною хвилиною, і на 60-й хвилині, одразу після того, як «Фіорентина» зрівняла рахунок, «Аталанта» отримала жовту картку для Едерсона. На 64-й хвилині «Фіорентина» вирішила провести заміну, замінивши Ж. Брекало на Р. Соттіла.

На 70-й хвилині «Аталанта» зробила першу заміну: Р. Гойлунд вийшов замість Л. Муріеля. На 71-й хвилині Р. Толой отримав жовту картку за гру «Аталанти». Через хвилину «Фіорентина» зробила третю заміну: А. Терзич замінив К. Бірагі. Однак на 75-й хвилині Л. Мартінес Кварта отримав жовту картку за «Фіорентину». На 76-й хвилині «Аталанта» провела другу заміну: Дж. Л. Паломіно вийшов замість Г. Скальвіні. Матч ставав дедалі напруженішим, обидві команди прагнули вперед у пошуках переможця. На 84-й хвилині «Аталанта» зробила третю заміну: Д. Сапата вийшов замість Ж. Бога. На 90-й хвилині «Фіорентина» зробила п’яту й останню заміну: Г. Кастровіллі замінив А. Б’янко. У підсумку матч закінчився внічию 1:1, обидві команди продемонстрували вражаючу майстерність, тактику і стратегію. Вболівальники на стадіоні «Артеміо Франкі» стали свідками захопливого матчу, який продемонстрував, чому Серія А є високо цінованою футбольною лігою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монца — Фіорентина, Аталанта — Рома.