Ліга чемпіонів. «Баварія» — «Манчестер Сіті» — 1:1, після матчу. Тухель: «Ми на рівних боролися з найкращою командою Європи»

2023-04-20 12:49 Учора в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів «Баварія» і «Манчестер Сіті» зіграли внічию (1:1). До вашої ... Ліга чемпіонів. «Баварія» — «Манчестер Сіті» — 1:1, після матчу. Тухель: «Ми на рівних боролися з найкращою командою Європи»

Учора в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів «Баварія» і «Манчестер Сіті» зіграли внічию (1:1). До вашої уваги післяматчеві коментарі тренерів команд офіційному сайту УЄФА.

Тома Тухель. Фото: gettyimages.com

Томас Тухель, головний тренер «Баварії»: «Сіті» був у нас на гачку, навіть більшою мірою, ніж у Манчестері. Але, як і минулого тижня, у нас так і не було того моменту удачі, який потрібен, щоб переломити ситуацію. Я дуже задоволений тим, як ми зіграли. Я задоволений обома матчами з «Манчестер Сіті», це були поєдинки абсолютно топового рівня. Ми на рівних боролися з найкращою командою Європи, з командою, яка перебуває в найкращій формі. І в обох матчах вона була в нас на гачку«.

Хосеп Гвардіола, головний тренер «Манчестер Сіті»: «Третій рік поспіль ми в півфіналі Ліги чемпіонів. Нам довелося довго відбиватися в першому таймі. У господарів були один-два гольові моменти до пенальті, але всередині штрафного майданчика ми дуже добре тримали оборону. Другий тайм вийшов набагато-набагато кращим».