Спортинг — Ювентус — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-04-21 00:01 20 квітня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Спортинг (Лісабон) і Ювентус (Турин). ... Спортинг — Ювентус — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

20 квітня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Спортинг (Лісабон) і Ювентус (Турин).

Спортинг - Ювентус - 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистикаСпортинг - Ювентус - 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

Ліга Європи

Спортинг (Лісабон) — Ювентус (Турин) — 1:1 (1:1)
Голи: Едвардс (20) — Рабьо (9)

Предупредження: Мануель Угарте (24), Федеріко Гатті (83), P. Pogba (89), Едвардс (90+3)

Огляд матчу Спортинг — Ювентус:

У довгоочікуваному матчі Ліги Європи УЄФА між «Спортингом» і «Ювентусом» обидві команди грали з інтенсивністю і майстерністю, що призвело до захопливої нічиєї з підсумковим рахунком 1:1. Натовп на стадіоні «Ештадіу Жозе Алваладе» гудів протягом усього матчу. «Ювентус» вийшов уперед лише за дев’ять хвилин після початку гри, коли А. Рабіо забив гол, який змусив «Спортінг КП» розгубитися. Однак «Спортинг КП» незабаром знайшов у собі сили і зумів зрівняти рахунок на 20-й хвилині з пенальті М. Едвардса. Залишок першого тайму пройшов у напруженій боротьбі, а М. Угарте зі «Спортинга» отримав жовту картку. У другому таймі «Ювентус» зробив кілька замін, які, здавалося, дали їм перевагу на полі. Д. Влаховіч вийшов замість А. Міліка на 71-й хвилині, потім Ф. Міретті замість П. Погба і Бремер замість Ф. Гатті на 72-й і 73-й хвилинах відповідно.

Ф. К’єза замінив Ф. Костича на 78-й хвилині. Однак «Спортінг КП» не здавався і тримався, навіть зробивши власні заміни. Трінчао вийшов замість Ю. Черміті, а Г. Інасіо замінив Матеуса Рейса на 81-й хвилині. Н. Сантос вийшов замість Артура Гомеша на 87-й хвилині. По ходу матчу напруга наростала, і обидві команди отримали жовті картки. Ф. Гатті з «Ювентуса» отримав жовту картку на 83-й хвилині, а П. Погба і М. Едвардс отримали картки за «Ювентус» і «Спортинг КП», відповідно, на останніх хвилинах матчу. Попри захопливу гру з великою кількістю подій, жодна з команд не змогла забити ще раз, завершивши матч внічию 1:1. Обидві команди продемонстрували свою силу і майстерність на полі та влаштували фантастичне шоу для вболівальників. Хоча матч, можливо, і не закінчився з явним переможцем, це був безперечно незабутній матч.